Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kérdezzek rá a nőnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kérdezzek rá a nőnél, hogy most akkor mi is van köztünk?

Figyelt kérdés
Több randink is túl vagyok a nővel! Volt minden ami kell, kölcsönös vonzalom, érdeklődés egymás iránt, beszélgetések, csók stb! Csak most úgy nem igazán értem, hogy mi van! Hagyjam, hogy az események nyugodt mederbe folynak így? vagy kérdezek rá, hogy szeretne-e párkapcsolatot?
2015. okt. 16. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Ha már a makkodat nyalogatja, akkor nyugodtan rákérdezhetsz(és most nem viccelek:)
2015. okt. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Találkozz vele újra, legyen egy hivatalos igazi randi és utána mond el,hogy szeretnél vele párkapcsolatot. Ne megkérdezd, hanem KÖZÖLD.


Egy férfi legyen határozott és kész. Ő kell neked? Igen! Akkor nincs kérdés.

2015. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, ha nem szeretne akkor se fogja leharapni a fejed, én spec elég katasztrófális módon (amit el lehettett rontani az sikerült is) közöltem vele és így is jó vége lett :D
2015. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!