Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek újra a férjem felé?

Figyelt kérdés
8 hete szültem császárral, fizikailag már minden rendben és lassa újra együtt lehetnénk. Terhesség előtt nagyon jól működtünk, szinte naponta voltunk együtt. Terhesség alatt egyre ritkábban. Nem ragozom, ott tartunk most, hogy 4 hónapja nem szeretkeztünk. Nagyon jó a kapcsolatunk, naponta elhangzik többször a "szeretlek", imádjuk a kislányunkat, aki sokszor köztünk alszik, tehát a meghittség eltűnt. Szeretem a férjem és vonzónak találom, de nagyon fáradtak vagyunk sokszor estére. Engem zavarnak a gátlásaim. Nem híztam meg ugyan, de a régi feszes fenék, hosszú láb, izmos vádli helyett most formátlan fenék van, megjelent egy kis narancsbőr, izom sehol, a hasam sem olyan mint régen ugyebár....szóval nem tudom mit kezdjek magammal és hogyan közeledjek. Alig téma a szex, csak viccelődni szoktunk vele néha. Másnál hogy volt ez?
2015. okt. 16. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogd szépen a gátlásaid, dobd ki az ablakon! A férjedről van szó, az ég szerelmére! Aztán fogd szépen a gyereket és keríts neki saját helyet! Nem a szülői ágyban a helye, akármilyen édes cukker-mukker is! :)

Aztán ha ez is megvolt, ideje lenne leteperned végre az urad, épp eléggé ki lehet Ő is éhezve... :)


Röviden: cselekedj, ne gondolkodj! Kétlem, hogy visszautasítana...

2015. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En ugyanezt ereztem szules utan, es raadasul nekem ikreim vannak :D A megoldas az, amit az elso ir! Nem mondom azt, h mindig aludjon a gyerek a kisagyban, m nalunk is sokszor alszanak koztunk az ikrek. Na, de azert, hagyunk helyet es idot kettonkre is.

Nalunk is kb a szules utan 8 hettel volt az elso egyuttlet, es nagyon szenvedelyes volt! Latszott, h ki vagyunk ehezve mindketten :) Azota pedig minden visszazokkent a regi kerekvagasba annyi kulonbseggel, h nyilvan azert nem minden nap tudunk egyutt lenni idohinay, faradtsag, gyerekek miatt. De hal`istennek, ha egyutt vagyunk, az aztan szuper :D

szoval, ne torodj a gatlasokkal. Termeszetes, h szules utan az ember teste megviselt. De rendszeres sporttal helyre lehet hozni...legalabbis nekem sikerult.

2015. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ezt túlragozni, ahogy írták, teperd le!:)

Mi férfiak szeretjük, aztán biztos hálás lesz, én az lennék.

Valszeg számára ugyan az, ha nem még csodálatosabb Nő vagy, így nem lesz ezzel baj, szerintem az anyaság nagyban fokozza egy nő nőiességét.

Sokkal tudatosabb, határozottabb egy ilyen nő,szal mindent bele! ;)

2015. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azonnal terdelj es m. lytorok! Szoval elvezd, ah elvezi. Utana mondd meg neki, mit csinaljon meg.

Allva a konyhaban is leapolhatod, ha a gyerek az agxban van es zavar.

2015. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- Na, dugunk?

Érzem azt fogja mondani: - Igen

2015. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!