Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran olvasok itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran olvasok itt olyan kérdéseket, hogy férjem/feleségem társkereső oldalaktól kap leveleket. Persze kész az ítélet: Megcsal! Biztos?

Figyelt kérdés

Ma mindketten kaptunk levelet az egyik legnevesebb hazai társkereső oldaltól.

"Randizz hozzád illő férfiakkal!"

"Randizz hozzád illő nőkkel!"

Akkor most essünk egymás torkának? Nem! Nevettünk egyet és töröltük őket.

Ennyit arról a sokat hangoztatott "tényről", hogy ezeket a leveleket mindig okkal küldik.



2015. szept. 25. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A kérdések amiket én itt olvastam sosem a reklám e-mailekről szóltak.
2015. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Azokban a kérdésekben, amiket itt láttam, ki lett zárva a reklám e-mail lehetősége, konkrét üzenetekről szóló értesítésekről volt szó.
2015. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Hiába pontozol le mindenkit az első 2 válaszolónak igaza van. Talán vedd észre a különbséget ;-)
2015. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
A viták nem a reklámhírdetések miatt vannak.
2015. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezőnek igaza van, ti meg haszontalanok vagytok. Ennyi.
2015. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Tehát te is a kérdező vagy. Értjük :-P
2015. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én sose olvastam itt ilyet, hogy ilyen e-mail miatt problémázott volna valaki. Szerintem nagyon félreértettél valamit kérdező.
2015. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"Egy becsületes asszony alkalmanként megmásítja az igazságot, de a jó hazug sose változtat a hazugságán."
2015. szept. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!