Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmondtad neki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondtad neki, hogy mit érzel megkonnyebultel vagy rosszabb lett?

Figyelt kérdés
Érzéseim vannak valaki iránt.. Nem kéne, nem szabadna, nem akartam, de megtortent. Tudom én sem vagyok közömbös számára.. Lassan felorol az érzés. Nem mondhatom el senkinek sem. Igazából azt se akarom hogy ő megtudja.. De megoldást keresek mielőtt végérvényesen megbolondulnek.. Talán ha elmondanam neki megkonnyebulnek? ..
2015. okt. 16. 14:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet meg. De akk meg ot zavarld ossze. Az jo lenne?
2015. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem mindenképp jobb megbeszélni ezt. Könnyebb feldolgozni, és azt sem tudod, hogyan dönt ennek fényében.

Ha eltelt idő, és nem tudtad a megbeszélés nélkül feldolgozni, akkor biztos, hogy segíteni fog, ha beszélsz vele.

2015. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20 évvel vénebb családos pasival nem kezdünk ki!!!!!!!!!!!!
2015. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ja, én nő vagyok, egyszer csináltam ilyet, én levélben csináltam, és bár elég megalázónak éreztem, és elmondta a másik, hogy nagyon szeret, de a társadalmi helyzet miatt nem lehetünk együtt, (én ezt előtte nem tudtam), de bár csak mi ketten lennénk a világon...de nem, nem járhatunk, stb.

és utána bár pár nap maga volt a pokol, utána mégis jobb lett, ki tudtam belőle habarodni, pedig régebben tartott már bennem a dolog.

Amúgy nő vagy vagy férfi?

2015. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Fel év telt el..
2015. okt. 16. 14:53
 6/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: nem volt foglalt egyikünk sem, nem erről volt szó.
2015. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Fél év az sok. Férfi vagy vagy nő?
2015. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.. Mind alcazom, távolság tartó próbálok lenni, kerülni.. De semmi sem segít. Most azt hiszem csak ez az opció maradt hátra, csak félek a reakciojatol, meg megalazni se igazán akarom magam..
2015. okt. 16. 14:55
 9/19 anonim ***** válasza:
ja, és mennyire közeli a kapcsolatotok? Simán amúgy is sokat beszéltek? akkor szerintem mindenképp beszéld meg vele, ha igen.
2015. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindenkepp mondd el!

Ne szineszkedj es ne leplezd ami belul van, igy ha nem is lesz semmi, akkor is EGY CSOMO IDOT MEGSPOROLSZ.

2015. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!