Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők bejön ez a pasi?

Figyelt kérdés
[link]

2015. okt. 16. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
15 évvel ezelőtti kiadásban, nagyon.
2015. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szegény Leonardo, azóta tudom csak azt mondani hogy helyes, amióta elkezdett idősödni. Fiatalon, arcszőrzet nélkül nyálasnak tartottam, nem jött be a kisfiús imázsa.

De most sem az a "járnék vele" kategória :)

2015. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2015. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Jó ég ki ez, Jack Nickolson unokaöccse? Anno minden csaj erre verte a nyálát most meg elküdik. Látják kérem, mennyit is számít a szépség! Ha elmúlik akkor lehet menni a levesbe. Ezért lesznek a vén trottyok tök magányosak.
2015. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

sose jött be, most se.

Brad Pitt se.

NEm azért, mert másnak igen, de nem...

2015. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jol nez ki de nem az esetem :) Plusz hihetetlenul tehetseges szinesz!

18/L

2015. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó színésznek tartom, de férfiként nem ő a topkategóriám, inkább középmezőny számomra, régen is, most is.

Persze, ha lehetőségem lenne, kíváncsi lennék, milyen ember a színfalak mögött.

Egyébként azt olvastam, hogy állítólag a Rómeó és Júlia feldolgozásban nem bírták egymást a főhősnővel. :-)

2015. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, nem ez a tipikus "meglátom és nedvesedem" típus, de ha megkörnyékezne, az igen tehetséges színészi jellemzői nélkül sem mondanék neki nemet csak a külseje miatt.
2015. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!