Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni ilyen férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni ilyen férfit?

Figyelt kérdés
Zárkózott, társaságkerülő, nem kapcsolatfüggő, káros szenvedélyektől mentes, széles érdeklődési köre van, nem materialista felfogású, egyedül él, esetleg a szüleivel, de vágyik rá, hogy elköltözhessen és családot alapíthasson, csak nem talál hozzá hasonló nőt...
2015. okt. 16. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jelen.


25F

2015. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. 30 elmultam, sajat lakassal rendelkezem, barataim mar mind meghazasodtak csak en nem. Szoktak elhivni de sosem megyek. Nem sok minden motival, talan egy gyerek tudna motivalni :)
2015. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi számít káros szenvedélyektől mentesnek? Kb. hétvégente azért összeülünk egy-egy haveromnál (vagy nálam), és kicsit átszellemülünk :D (alkoholizálunk)
2015. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A masodik vagyok. Tudj fozni es ne legyel odalent borotvalt.
2015. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Úristen, ez én vagyok. :O
2015. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nah, örülök, hogy létezik ilyen. Akkor még nem adom fel.

Igen, az alkohol eléggé káros. :D

2015. okt. 16. 20:21
 7/17 anonim ***** válasza:
A barátom ilyen de foglalt
2015. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad, hogy én ilyen vagyok? Széles érdeklődési köröm van, társaságba, bulizni nem is járok. Továbbá céltudatos, lényegre törő vagyok. Sportolok is erőemelést. Emiatt nyilván semmilyen káros dolog szóba sem jöhet. Szüleimmel élek, Egyetemre járok. Komoly terveim vannak vele. 22/F
2015. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És te ilyet keresel? Csak mert kamugyanúsnak vélem. (Mellesleg a zárkózottság, satöbbi jellemző rám.)
2015. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mi ebben a kamu szerinted? :D
2015. okt. 16. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!