Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogok talalni olyan ferfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok talalni olyan ferfit, akinek nem fontos a szex (velem)?

Figyelt kérdés

Havonta max. egyszer-ketszer benne vagyok, de tobbszor nem igazan. Soha nem elveztem, nem is szerettem, legyen szo magarol az aktusrol vagy az oralrol. Persze, ha nagyon akar, tarthat dugo partnert mellettem, csak en ne tudjak rola...

Lehetseges egy ilyen kapcsolat letrehozasa es egy ilyen ferfi megtalalasa?

22/N


2015. jún. 25. 19:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Itt lesznek olyan vállalkozó szelleműek, akiknek így is jó lennél:-)
2015. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Hát. Én nagyon türelmes és megértő ember vagyok, de nem bírnám. Az exemmel a kapcsolatunk végére havi egy alkalomra redukálódott és majd megőrültem.


Ha igazán szerelmes lennél, akkor nem kívánnád többször?

2015. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Persze nagyon sok van aki jár valakivel és mellette mást dug.
2015. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Legtöbben ezt is csinálják, mindkét oldalon.
2015. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Ez akkor egy igencsak nyitott semmilyen kapcsolat lenne, van barátnő de mással dughatok amikor akarok nyugodtan....hát nekem tuti nem kéne ilyen.
2015. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerelem ide vagy oda, nem igazan. Soha nem volt meg olyan ferfival reszem, akivel jo lett volna. Miutan betettek, alig vartam, hogy elmenjenek...
2015. jún. 25. 19:10
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
" tarthat dugo partnert mellettem, csak en ne tudjak rola... " Ha neked ez a hozzáállásod akkor miért ne tudjál rola?
2015. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
38%
kizárt dolog! havi egy kevés! minimum napi 1 a létszükséglet
2015. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Mert en meg attol fuggetlenul szeretnem az illetot es rosszul esne, hogy van vmi amit en nem tudok megadni neki, teljes szivbol. Azert ezzel szembesulni nap, mint nap nem akarnek.

Bar akkor ilyen szempontbol jobb lenne egy aszexualissal osszejonni...

2015. jún. 25. 19:20
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Arról nem is beszélve, hogy valszeg nem akar folyton más csajokkal szexelni, akkor már találna valaki állandóra...de abba meg lehet beleszeret és akkor miért is ne őt válassza helyetted...?
2015. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!