Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy nem fogok tudni nála aludni, mert meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Tudom, a pasikat elég érzékenyen érinti a téma, nem is szeretnek róla tudni, de hát ez az igazság, hiába tervezte el az "összebújós", ott alvós hétvégét, a "piros betűs ünnepek" keresztül húzták a számításainkat.

Hogyan lehet ezt finoman közölni?


2015. okt. 16. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyaltalan nem zavarna, ha igy megmondanak
2015. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Szia Józsi, ma nem lesz semmi, mert megjött a havim?


Tényleg nem tudod, hogy mondd el? Hány éves vagy 13?

Az nem baj, hogy azért feszengsz, mert egy teljesen normális dolgot nem tudsz előadni neki? Másképp nem lehet együtt aludni, csak ha beléd rakja, másképp látni se akar? Igazán jó pasit foghattál ki, de lehet csak veled van a baj, s ő nomálisan fogná fel.

2015. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
És akkor miért nem lehet összebújni meg együtt aludni? Nekünk ez sosem okozott gondot. (A szex se.) Ha majd együtt laksz valakivel, akkor is mindig hazamész majd anyukádhoz, mikor épp megvan?
2015. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert ez lesz az első :) És nem úgy szeretném az első alkalmat, hogy véletlenül átázok... Pont a legerősebb időszak esne az ottalvós éjszakára.
2015. okt. 16. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A pasikat erzekenyen erinti? Nos en errol nem tudtam. Szerintem ez a felnott kategoria, ahol felnott emberekkel kapcsolatos problemak merulnek fel, es egy felnott ferfi tudja, hogy mi az a menstruacio..azt is hogy havonta van es azt is, hogy mindez szukseges a gyerekcsinalashoz is.

Ha meg nem vagy felnott, akkor menj a tini kategoriaba..


Egyebkent "dragam, nem tudok nalad aludni, mert epp noi gondjaim lesznek es ilyenkor kenyelmetlen minden, nyugos vagyok"

2015. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, ha szeret, vagy akár egy kicsit is kedvel, megérti. Sőt nincs is mit megérteni, ez egy normális dolog, talán Ő is tud róla, hogy a lányok menstruálnak, normális pasi inkább azt pont, hogy azt nézi, hogy hogyan tudja neked kellemesebbé tenni ezeket a napokat.
2015. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
normális pasi inkább pont hogy azt nézi*
2015. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ja és 19/F
2015. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mindig számolom a heteket fejben, így tudom mikor van meg neki, de általában észre veszem a hangulatából is. Engem nem érint érzékenyen, hiszen ez egy természetes dolog.

27F

2015. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!