Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak hogy szeretnék vele lefeküdni?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, ő 18. Majdnem két éve együtt vagyunk és már évek óta ismerjük egymást. Szerintem már eljött az idő hogy szexeljünk, de nem tudom hogy ezt hogyan mondjam el neki vagy hogyan hozzam fel a témát. Elég szégyenlős is vagyok, várom hogy majd ő mondja de nem.
2015. márc. 25. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy csomag óvszert, majd mutasd meg neki. Szerintem érteni fogja a célzást.
2015. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt majd adja a helyzet, vagy olyan puhap..cs hogy nem kezdeményez?
2015. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Két év együttlét után szerintem nyugodtan megmondhatod neki.
2015. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem két év együttlét után abnormális, ha egy pár nem beszél, sőt nem mer beszélni a szexualitásról, még ha nem is csinálják.
2015. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Te

Én

Ágy

Most!

2015. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!