Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírhatok facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nóórika93 kérdése:

Szerintetek ráírhatok facebookon egy számomra idegen fiúra ismerkedés céljából? Az nem gáz?

Figyelt kérdés
És mit írjak? Most fogok Angliába költözni egy ilyen csoportban is benne vagyok facen és ott láttam a fiút, és hát bejön meg nem is lakik messze onnan, ahova én fogok menni. Nem tudom mit csináljak szerintetek?
2015. okt. 17. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Írj rá nyugodtan, valószínűleg csak örülni fog :) Én örülnék...főleg ha helyes és intelligens a lány.

24F

2015. okt. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az nem túl nyomulós? Vagy az nem is baj? Még sose kezdeményeztem én, mindig fordítva volt és félek..a pasik is ennyire izgulnak előtte? :D
2015. okt. 17. 00:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még, és határozatlan. Ha valamit annyira akarnál, akkor nem hezitálnál ennyire. Ilyen egyszerű.


És hogy mit írj? Írj neki egy romantikus ismerkedős mesét!! Anyuci, szerinted mit írjál?? Használd már az agyadat könyörgöm!


Ja, és ez a 21. század, ha nem tudnád, manapság már a nők is kezdeményeznek!


Akkor lesz csak gáz, ha sz..r szöveggel próbálkozol. Ha használod az eszedet és tudsz írni neki valami jót, akkor talán fel is fogod kelteni az érdeklődését.

2015. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltam:

Szia xy,

Egy csoportban vagyunk facebookon és láttam hogy nem messze laksz x helytől ahová megyek.

Ha van konkrét dolog is amiben fogsz dolgozni megírhatod, kiemelheted azt is,hogy egyedül mész ki és szeretnél kinti magyarokkal ismerkedni.


Ha nem akarsz rossz benyomást kelteni, kerüld az alábbiakat: mennyit keresel, hogy szereztél munkát, tudnál segíteni nekem... szerezni.


Sok sikert!

2015. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat! :)
2015. okt. 17. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!