Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír a barátom esténké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír a barátom esténként jó éjt üzit?

Figyelt kérdés

Olyan ritkán tudunk találkozni és jól esne ha esténként gondolna rám. Ha én írok neki, akkor visszaírja, de olyan ritkán kezdeményezi :(

Ez már túl nyálas gesztus lenne fiúk? Szerintem alap, hogy ha szeretünk valakit, akkor jó éjszakát kívánunk neki, ezzel is kimutatva hogy még elalvás előtt is gondolunk a másikra.


2015. okt. 17. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

ha szabadságból jön, amikor jön, az tök jó, de el ne kezdd már ezzel hergelni.

én ha engem ilyenekkel akasztanál ki, otthagynálak.

ha úgy érzem, majd írok jöéjt, én sem szoktam ezt törvényből csinálni.

2015. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ritkán tudok találkozni barátnőmmel, de esténként szoktunk beszélni és akkor jó éjt is kívánunk egymásnak. Mindenkinek mások az igényei. Valaki jobban igényli a törődést, valaki kevésbé. Viszont ha nagyon eltérnek az igényeitek ilyen téren, akkor az elég kényelmetlen lesz később.

27F

2015. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én nő vagyok, de annyira nyálasnak és mesterkéltnek tartom ezeket a mindennap kötelezően teljesítendő gesztusokat, hogy csak olyan pasinak örülnék, aki megkímél az ilyesmitől. Úgyis tudod, hogy szeret téged, ha ezen kívül minden klappol köztetek, ha meg nem, akkor egy nyamvadt kétszavas SMS bőven kevés a problémáitok megoldásához.

Elnézést, ha nyers voltam, le is lehet pontozni, de az én véleményem ez.

2015. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

#1 remélem ha aznap taliztatok, beszéltetek, azért érzed szükségessségét.


#3. Tényleg elég nyers voltál.

"... kötelezően teljesítendő gesztusokat,..."

"... nyamvadt kétszavas SMS..."


Szóval. Ez nem elvárás a kérdező részéröl, inkább óhaj.

Neki -gondolom érzelmesebb tipus- valószinüleg nem nyamvadt kétszavas SMS, hanem figyelmesség.

Vagy nincsenek, vagy féltek kimutatni az érzéseket. Nem nyálasság! Mivel -tudom itt nem szokás- alapvető illemnek kellene lennie, hogy elköszönünk.

Lehet másképpen is. Mint ahogy nem adják át a helyet, nem segitik fel a kabátot, stb.

De egyet nem lehet! A jogos elvárásért beszolni a kérdezőnek!


Kérdező. Ne szemrehányoan! De jelezheted felé, hogy jól esne!

2015. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Létezik egy SMS Scheduler nevű alkalmazás, ha azt letölti, beállíthatja rajta, hogy minden nap egy bizonyos időpontban küldjön neked jó éjt üzenetet.

(Ezzel csak arra céloztam, hogy mennyire értelmetlenek az ilyen kötelező, mechanikus dolgok.)

2015. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elején kihangsúlyozod, hogy a kérdező nem vár el semmit, csak óhajt, majd néhány sorral lejjebb már jogos ELVÁRÁSról beszélsz.:D Akkor döntsük már el, miről is van szó.

A válaszommal annyi volt a célom, hogy megmutassam a kérdezőnek, hogyan lehet még látni ezt a helyzetet. A pasija valószínűleg hasonlóan vélekedik a témáról, szóval ha sikerül megragadnia a gondolkodásmódját, talán kevésbé fogja bajnak érezni, hogy nem kap esténként SMS-t. Te meg már rögtön az alapvető illemmel (mellesleg mégis miféle párkapcsolat az, ahol csak azért tesznek meg a felek egymásért bizonyos dolgokat, mert úgy illik...?) és társaival jössz. Akkor mégis ki szólogat be kinek?

(#3 voltam.)

2015. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
A pasik a kommunikációt valami konkrétra használják mindig, nem csak úgy. Másképp működnek.
2015. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én arrol nem tehetek #3-as, hogy értelmezési problémáid vannak!
2015. okt. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!