Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha esténkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha esténként így alszom el?

Figyelt kérdés

Lefekszem az ágyamba, befordulok, míg el nem alszom, 'történeteken' agyalok, majd másnap este lefekvés után folytatom. De ezek a 'történetek' leginkább ehhez a témakörhöz kapcsolódik. Pl.: egy férfi, akivel kapcsolatban vagyok, autóbalesetben megsérült, bejárok hozzá a kórházba, majd itthon is ápolom, ellátom. Esetleg ez fordítva. Még szerelmi bonyodalmakon, vagy egy-egy 'szerelmi szál' történésein agyalok, míg el nem alszom.


Mennyire beteg ez ìgy?


u.i: nem vagyok kapcsolatban és egy páromnak sem kívántam, hogy kórházba kerüljön?


21l



2015. márc. 9. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2015. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez velem is így szokott lenni....:))

22f

2015. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát kitalálsz történeteket és azokon gondolkodsz?

Nekem szürreális éber gondolataim támadnak sokszor amik vizuálisan is megjelennek, és volt hogy felnevettem elalváskor mert annyira idiótaság volt, de ezek maguktól jönnek. :)

2015. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt szoktam csinálni, szerintem teljesen normális :)

20/L

2015. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

normális, én is szoktam néha csak úgy rövid történeteket kitalálni mikor nincs jobb dolgom (alvás előtt, buszon)

meg mint látod, mások is :)

2015. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyesmire gondolni elalvás előtt. Normális :)

19/L

2015. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ensam skog ***** válasza:

Gondolom inger szegény környezetben élsz és vágysz arra, hogy a nagy Ő-det megtaláld akár egy tragédia során akit később ápolhass majd ő élethosszig tartó szeretettel és gondoskodással viszonozza.


Végülis ebbe a világba már a normális a nem normális szóval nincs ezzel baj.

2015. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Normális, én is így vagyok már évek óta, egyszerűen elfogadtam, hogy mesélek magamnak. Újabban már annyira sok és bonyolult sztori van, hogy elkezdtem leírni őket. Csak előnyömre lehet. :D
2015. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem leápolhatnál
2015. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is történeteket találok ki.. az egyik, hogy focista vagyok a válogatottban és amikor az utolsó 10 percre becserélnek lövök 3 gólt. Pár este alatt megszoktuk nyerni a VB-t.
2015. máj. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!