Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfiaknál is így van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfiaknál is így van? Miért van az, hogy amint meglátom az első szerelmem minden felelevenedik bennem és görcsös lesz a hasam 2 év után is?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve szakítottunk, mindketten gyerekesek voltunk ,az utolsó hónapokat végigszendvedtem, és azzal az indokkal szakított,hogy ő még szabad akar lenni. Mégis előtte nagyon tiszta szerelem volt.

Lett új párom, elmondhatom róla,hogy az egyik legjobb ember a világon,és nagyon szeretem.

Mégis mikor meglátom az első szerelmem rögtön egy érzés fog el, hogy jajj,itt van, milyen jó volt vele,mennyire hiányzik.

A minap a barátnőimmel szórakozni voltunk, és több hónap után láttam újra itt. Rögtön görcsölt a hasam, és többször jött,hogy nézzem mit csinál,akaratom ellenére.Úgy láttam,párszor ő is rámnézett,aztán elég korán hazament, én meg buliztam tovább,és olyan érzésem volt,hogy meg kell neki mutatnom mit szalasztott el, azóta persze jócskán változtam, nőiesedtem, szebb lett az arcom. Hülye vagyok emiatt? Olyan rossz,hogy felkavar, így napokig nehezen verem ki a fejemből.

Más is így van vele? Mit tudok tenni? Ilyenkor lelkiismeret furdalásom van a barátom miatt:(

19L


2015. okt. 17. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen még nem tetted túl magad a múltadon, nem dolgoztad még fel, ragaszkodsz hozzá..stb. Jobban tennéd, ha ezt feldolgoznád, mert ez a további jelenedet jócskán be fogja folyásolni negatívan!!
2015. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is így van igen, akit nagyon szerettem azt még most is tudnám, bármi oka is volt a szakításnak. De valahogy muszáj tovább lépni, nincs értelme ugrálni az időben. Ha nem lenne senkim és érdeklődnénk egymás iránt egy exemmel akkor egy esélyt mindenképp adnék magunknak de ha van valaki azóta aki fontos, akkor már nem. Max haverság vagy ilyesmi.


25F

2015. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél van így. Mi 3 év után találkoztunk, be vallom mosolyogtam, de általában is ilyen vagyok. Más szerint, ha meg látom látszik a szerelem és a szikra a szemembe. Szerintem csak szerintük van így. Na a lényeg beszélgettünk kicsit azért, furán éreztem magamat. Mintha még csak most csajoznák először kb olyan érzés járta, át a testemet és filoztam a kapcsolatunkon. Végül le feküdtünk, ő több szexet is akart, már mint találkozni máskor is és szexelni is. De én vissza utasítottam jobb el kerülni, az ilyen helyzeteket akkor kanos voltam, és meg kellet fényeznie a bajnokomat. Pedig én is mennyire szerelmes voltam, belé le sem tudnám írni, majdnem minden szempontból megfelelne kivéve egyet mindenkivel b*szik.:) Röviden ennyi, első nagy szerelmet soha nem is fogod el felejteni.:D
2015. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!