Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos pasi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pasi tényleg simán elhagyná az első komoly barátnőjét csak mert épp úgy tartja kedve?

Figyelt kérdés

A barátommal sokat tettünk egymásèrt. Minden ellenünk szólt amikor össze jöttünk. Távkapcsolatban is voltunk. Nagyon sok időbe, energiába, rengeteg munkába telt mire össze tudtunk költözni. Úgy èrzem mègèrdemeljük h vègre boldogok vagyunk. Viszont az elszomorít hogy sok ismerősöm jön azzal hogy nem kène ennek annyira örülnöm ne vegyem olyan komolyan,

Most engedjem el amíg nem kèső. Úgy is megcsal vagy elhagy, mert ilyen egy pasi számára az első kapcsolat. Tènyleg semmit nem számit amin keresztül mentünk egymásèrt? Kezd egyre jobban letörni ez a dolog. :(

20/L


2015. okt. 8. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy elhagyott?
2015. okt. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Csak sokan ugy gondoljak h el fog
2015. okt. 8. 01:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már maga a gondolat felvetődése is nagy baromság, nem még, hogy ide is leírtad.
2015. okt. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Drága, ez attól függ, milyen hapsit fogtál ki. Ha viszonylag csendes, visszahúzódó, és nem igen kelendő a nőknél, akkor valószínűleg veled fog maradni. Viszont ha a nők a lábai előtt hevernek, akkor ne számíts sok jóra.
2015. okt. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én is távkapcsolatban kezdtem, aztán már 4 éve együtt vagyunk, nem csaltuk meg egymást, nem akartuk elhagyni a másikat, szóval sz*ard le amit mondanak.
2015. okt. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én maradtam volna az elsőnél, ha kicsit is normális. Nincs ilyen általános szabály. De azt írod, hogy minden ellenetek szólt, amit nem tudom mit jelent, de azt, hogy nem illetek össze, az valószínűleg a lila köd elmúltával, 2-3 év múlva felszínre fog törni.
2015. okt. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Drága, kivel költöztél össze, a pasival, vagy az ismerösökkel? Kinek is a véleményére kellene halgatni?
2015. okt. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Ah, ugyan már, a csendes pasik se jobbak, a legtöbb félreduug. Ez is félre fog, igazuk van az ismijeidnek, jobb ha felkészülsz. Lehet lepontozni, vissza adom!
2015. okt. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha az ismerősök ennyire befolyásolni tudnak, akkor te magad is bizonytalan vagy a kapcsolatotokban. Ha olyan stabil lenne, meg sem hallanád a károgókat.
2015. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A "csak mert épp úgy tartja kedve" nem nagyon fedi a lehetőségeket. Valami oka mindenképp van annak, ha egy pasi elhagy egy nőt, még ha csak annyi is hogy ráun, vagy a kapcsolatuk ellaposodik.

Szerintem az hogy te vagy az első komoly barátnője nem annyira lényeges. A kapcsolat az kapcsolat, ti tudjátok mennyire pezseg, mennyire működik. Én a helyedben nem hallgatnék senki másra, mert a végén ez fogja tönkretenni a dolgokat.

2015. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!