Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkiismeret furdalásom van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkicsii kérdése:

Lelkiismeret furdalásom van. Jogosan egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác, aki még annó osztálytársam volt általánosban (Tavaly érettségiztem), és 1 hete rám írt, hogy szeretne találkozni, mivel nekem is szimpatikus, így belementem. Értem jött kocsival, elvoltunk, jól éreztem magam, búcsúzáskor meg is csókolt. Aztán ma (2 nap után)

találkoztunk újra, ismét értem jött. Ültünk a kocsiban, beszélgettünk, majd megcsókolt, de közben elkezdett fogdosni, meg taperolni.. Kértem, hogy ne tegye, mert nem tetszik ez nekem. Megígérte, hogy nem fog, de ugyanúgy folytatta később. Nagyon csalódott lettem,mert ezt belőle nem néztem ki. Mondtam, hogy vigyen haza, nem érzem jól magam vele. Hazavitt, majd megírtam neki, hogy nem szeretnék többet találkozni vele, lezárom.

Túlreagáltam? Nem fekszem le vele, csak azért, mert mondott pár kedves szót, ezt ne is várja.

Most kicsit bűntudatom van, hogy csak úgy elzavartam, de remélem elmúlik minél hamarabb.



2015. okt. 17. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne legyen, jól tetted.


Én egyszer csináltam ezt, első randi után, egy gyerekkoromban megismert fiúval, akivel casládjaink is ismerik egymást, nem közelről annyira....erre hazahozott szó nélkül és többet fel se vette telefont meg semmi...én nem értettem, mi van...azt se, mitől durrant el, mikor nem volt szó semmilyen szex témáról előtte köztünk. Taliba is említett családi kapcsoaltok miatt mentem bele, hisz nem idegen volt.


Évekkel később bejelölt fb-on, hát mondanom se kell, nem lett imserősöm.

2015. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális amit tettél, ne legyen bűntudatod
2015. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Mit szólt mikor elküldted?
2015. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne furdaljon... eléggé tapló gyerek.
2015. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Manapság ritka az olyan korodbeli csaj, aki ezt képes meglépni!
2015. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vette figyelembe a te akaratod,mit szeretnél ,ne legyen bűntudatod, nincs miért.

Gondolom azt hitte,2x elfurikázott ide-oda, ez már jár neki.

Nem az a gond, hogy bepróbálkozott.

Ki nem?

Ha úgy érzi...:D

Az a baj,nem állt le,miután rászóltál.

Nem vall egészséges jellemre,ne sajnáld a történteket.

2015. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Helyesen cselekedtél.

A női nem-et (mármnt a negációt :D) illik komolyan venni.

2015. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kidobni! Megtörtént!

Ha akar úgyis bocsánatot kér a dologért, és kiderül, hogy van.e még esélye! De ne legyen lelki furdancsod!

2015. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már kicsit jobban érzem magam.Köszönöm mindenkinek, ment a zöld pracli:-))
2015. okt. 18. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!