Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ilyen vonzó, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen vonzó, ha egy lány idegen nyelven beszél?

Figyelt kérdés

Bementünk a városba a barátommal. Egymás között mindig oroszul beszélünk, ez az anyanyelve.

Kértem, hogy vegyen nekem egy kávét, és még sorban állás közben sem váltottam államnyelvre.

Nem tudom, látható volt-e, hogy a barátom (nem szokásunk a nyilvános szeretetkimutatás, úgyhogy inkább nézünk ki barátoknak, mint párnak), de a pultos srác annyira megnézett, meg mosolygott, meg minden.


Most akkor vonzó, ha egy lány idegen nyelven beszél?


(Megszólalhatnék az államnyelven is, de nem mindig van kedvem)


2015. okt. 18. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mibol kovetkeztetted ki,hogy vonzonak tart es h emiatt es h masra nem mosolyog?
2015. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze hozzá.
2015. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Engem is mindig néznek, ha svédül beszélek a svéd barátnőmmel, szerintem semmi köze ahhoz, hogy vonzónak találnának, hanem lehet, hogy orosznak nézett, vagy jobban megfigyelte, milyen nyelven beszélsz stb.
2015. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze az idegen nyelvnek a mosolyhoz. Azért mosolygott, mert

1. ez a dolga

2. tetszettél neki

2015. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Da. Vonzovics vagyic nekicsics. :D
2015. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra vonzó, ha egy lány beszél idegen nyelve(ke)t, mert ez bizonyos intelligenciaszintet feltételez.
2015. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán megnézett, mert külföldinek gondolt. Velem is volt ilyen, hogy a baratom nyelvén beszéltünk rendelésnél átváltottam magyarra és a pultos mondta, hogy jaj milyrn gyönyörűen megtanultam magyarul és mosolygott. Egy köszönömmel nyugtáztam csak, pedig ugye ez az anyanyelvem.
2015. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Da!
2015. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!