Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy mit évő legyek?

Figyelt kérdés
Már lassan 6éve jàrok egy fiúval ebben az 6évben már együtt is éltünk de külön mentünk mert az anyámék szét szedtek minket! Nem hozzam valo a fiu és felejtsem el mert kitagadnak mind örökkre,bezártak a hàzba és kinem mehettem nagyon boldog voltam pedig vele mindent megadott nekem !! ezzel a fiúval 3évig titokban jártam de meguntuk es felválaltuk a kapcsolatunkat de ebből csak baj lett a sok veszekedés a szüleimmel a hazugsagok. Nagyon rossz volt , de mai napig tartom a kapcsolatott a fiúval titokba és nagyon szeret kiáll mellettem de igy neki se jo hogy én itt ő ott hiaba egy helyen élünk de igy nem jo. és vàlasztás elé állitott döntsek ő vagy a szüleim.Apammal is szembe allt mar a fiú és majd nem összeis mentek, egyszerűen döntés képtelen vagyok mert anyamék tudom jót akarnak nekem és nem akarom őketsem elveszìteni hiaba nagykoru vagyok ők iranyitanak es ez rossz mert olyanokat mondanak hogy kitagadlak nem leszel a lanyom ide többé benem nem teheted a làbad stb. de ők nem tudjàk azt hogy nekem ő mindent megadott és pármásodpercre sem ment el tolem .hosszu lenne elsorolni mik voltak ebbe a 6evbe. De letomoritve ennyi, valaki volt ilyen helyzetben már?? irjatok köszönöm. 20éves lány és 23éves fiú.
2015. okt. 18. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért tiltottak el tőle a szüleid, de valószínűleg igazuk van. Jobb, ha hanyagolod.
2015. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami okuk biztosan van rá,hogy tiltanak tőle.Oké,most szerelmes vagy,de kérdés,hogy hosszútávon is boldoggá tudna-e tenni?
2015. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat azaz okuk hogy nem tudna megadni nekem mindent es hogy rossz helyre kerulok de senki nem kezte palotaval mindenki a 0arol kezte .. de megadott nekem mindent es vele igazan boldog voltam nelkule rossz es minden percem vele toltenem ujra.. igaz hogy gazdag nincs kocsija de engem ez nem erdekel ugy kell ahogy van. dolgozik. de tudom anyueknak igazuk van de egyszeruen nem tom elengedni őt es nagyon fajna ha massal lattnam ot .. ha a fiut valasztom anyuek miatt szenvednek hogy nem szolnak hozzam es nem kellek nekik .. ha pedig anyuekat akkor miatta szenvednék.. nem tudom mit tegyek... de koszonom a valaszokat
2015. okt. 18. 14:52
 4/4 A kérdező kommentje:
vagyis nem gazdag ugy akartam irni
2015. okt. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!