Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom eldönteni hogy mi...

Hogy tudom eldönteni hogy mi legyek felnőtt koromba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kiváncsi hogy hogyan tudom eldönteni hogy mi legyek felnőtt koromba, mivel jelenleg 16 éves vagyok és fogalmam sincsen arról mi szeretnék lenni. Kérlek segítsetek.


üdv


2011. máj. 14. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, mi érdekel ? Kb azon a területen kellene. Ha semmi, akkor szerencsés vagy, menj orvosnak azok sokat keresnek.
2011. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak csak megjegyezném, hogy:

- Ha semmi nem érdekli, akkor valószínűleg az orvoslás sem. Az a jó, ha minden érdekli.

- Az orvosok Magyarországon egyáltalán nem keresnek sokat, sőt! Maximum a magánorvosok.

2011. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazábol 2 dolog van amit nagyon tudok.

1:szeretek vezetni(jogositványom még nincs meg de néha testvéremmel el megyünk ilyen "forgalomból kivont" utakra)


2:nem birok 1 helybe maradni(ülni tudok, csak mondjuk hogy egész nap csak 1 épületbe és semerre se mozogjak ki)

2011. máj. 14. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:

vannak önismereti tesztek ebben a témában a neten, keress rá.

orvosnak ne menj ha semmi nem érdekel, mert ahhoz nagyon sokat kell tanulni és nem mindenki bírja pl a boncolást..

2011. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!