Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek ha a pasitok sportol?

Figyelt kérdés
Biztatjátok, örültök neki, vagy egyáltalán nem, mert így kevesebb időt fordít esetleg rátok? Heti hány alkalom ami még esetleg belefér?
2015. okt. 18. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A sport egészséges, akárhányszor tehetem, elrángatom edzeni. Én általában 4 x edzek hetente, ő 1-szer.
2015. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg a "pasim" vol, nem zavart volna. Most, hogy már a férjem, zavarna, de szerencsére nem teszi.
2015. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sakk, szumó, darts, kártyajátékok - jó sportok :D
2015. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel én is sportolok,ezért igen.+Vonzónak tartom.
2015. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi a vonzóbb? ha valami keményebb sportot űz (jégkorong, amerikai foci, box stb) vagy ha valami kevésbé ilyen durvát, mint egy (foci, tenisz, ping-pong) esetleg mentális sportok? Vagy egyszerre többet és jobb ha Hobby szerűen csinálja, vagy hétvégén mondjuk valamilyen bajnoki meccse is van?
2015. okt. 18. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

én szeretem:)

második kérdésdre válaszolva:inkább hobbi szinten csinálja,a sport nagyon sok időt elvehet

de mondjuk nem minden esetben ,szóval ha össze tudjuk egyeztetni az időnket,és tud velem is törődni eleget akkor semmi akadálya

2015. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én örülök neki, sőt el is várom hogy sportos legyen. Én is sportolok. Most nem azt mondom h minden nap konditerembe járjon, tök felesleges, de heti 3-szor kb csináljon valamit. Több is beleférhet. Keményebb sport is jöhet, lány létemre én is boxoltam úgy egy évig :D.

A versenyszerű sport is okés szerintem, de akkor nem ha minden hétvégének is a rovására megy és kb sose látom. Szóval csak mértékkel.

2015. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!