Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek régebb óta van barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

Akinek régebb óta van barátnője és éppen nem az ágyban vannak az mit szokott csinálni vele? Miről lehet beszélni, hova lehet menni vagy mégis hogyan működik ez? Vagy mit kéne?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Könyörgöm, mondd, hogy ez nem komoly!
2015. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

bármiről

én sosem stresszeltem ezen. tényleg bármi. akár időjárás stb, vagy csak incselkedzs vele húzod az agyát szeklod(ez sok csajnak bejön)

2015. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi együtt lakunk egy ideje. Általában mindennapi dolgokról beszélgetünk, ide-oda megyünk és tanulunk.
2015. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neeee!
2015. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenrol.

Az a jo baratno, akivel jo a szex, es ha eppen nem no lenne, akkor is jo baratok lennetek. Tehat van bennetek annyi kozos, hogy a szexen tul is tudtok csinalni dolgokat.

2015. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell papás-mamást játszani, csak azárt mert ezt láttátok a felnőttektől. Mindenki menjen nyugodtan a dolgára, legközelebbi szex előtt fél órával meg ujra tali.
2015. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem volt még bnőm csak azért kérdeztem. És nem is tudom elképzelni mit csinálnék vele. Sajnos együtt lakni még különben sem tudnék vele.
2015. okt. 19. 11:27
 8/10 PearlDiver ***** válasza:

Kedves Kérdező, összehasonlításképpen mondom, hogy nekem a jelenlegi a 9. barátnőm, vele feküdtem le először és ez 7 hónap után volt. Ha ennyire nincs fogalmad arról, hogy mit tartalmaz egy párkapcsolat, akkor nemhogy a szexhez van még nagyon korán, de úgy általában az életről is nagyon sokat kell tanulnod :D

Mennyi idős vagy?

2015. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
22 éves.
2015. okt. 19. 11:49
 10/10 PearlDiver ***** válasza:

Remélem tudsz angolul, mert akkor ezek a cikkek sokat segíthetnek:

[link]

[link]

[link]

2015. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!