Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, hogy sokkal hamarab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy sokkal hamarabb megértem mint a korosztályom, de mégis mindenkinek van barátnője/pasija csak nekem nem, pedig én érettebb vagyok?

Figyelt kérdés
16/F
2015. szept. 5. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok a felszínes p*csa ez van. Nekem sincs még,igaz hogy én zavartam el jó párat mert nem tudtam szeretni. Ez van. Idővel majd rátalálsz :) 15/F
2015. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, csak én 14 vagyok. :(
2015. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, hogy idővel, de barátaim sem voltak soha, nekem a swagyolo gyerekek nem igazán az én stílusaim, és picit unom már hogy minden nap egyedül vagyok. És vágyom már a szerelemre.
2015. szept. 5. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Üdv a klubban.;)

16/L

2015. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Mi ebben a kérdés? Így van és kész. Fogadd el. Majd lesznek barátaid meg barátnő(i)d. Ennyi.
2015. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfogadni, amíg engem gyötör az, hogy hiányzik valaki, nemtudom nekem rossz így egyedül, hiába vagyok annak tudtában, hogy hülyék, és hogy majd lessz, attól én még egyedül vagyok, és csak látom hogy mindenki tök boldog..
2015. szept. 5. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy.
2015. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha még barátaid sincsenek, akkor nem érettebb vagy te, hanem vmi más problémád van..
2015. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!