Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a Facebook miatt van ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a Facebook miatt van ez vagy nem érdeklem a fiút?

Figyelt kérdés
Szoval Facebookon nem igazan tudunk beszelni, altalaban egyoldalúak a beszélgetések, holott ő kb egész nap (sulin kivul) elérhető, es rengeteget szokott chatelni - saját elmondása szerint. Viszont nekem nem igazán ír. Oké, altalaban ő ír rám (mert ő tobbet is van fenn), de a beszélgetes elindítása után már én vagyok az, aki fenntartja a beszélgetest es erdeklodik. Most ezen a héten már suliba se megy, mert lesérült. Kérdeztem h hogyan telt a napja, mit csinalt? A válasz annyi volt h unatkozott :D most is én vagyok az, aki kérdezget és én is mesélek... De nem nagyon reagál, tőmondatokban válaszol vagy csak hangulatjel. Egyoldalúnak érzem a társalgást és el is megy a kedvem tőle. Hetente talalkoztunk 2-4 órákra, akkor is főleg én vagyok az, aki beszél, mert különben csend lenne. DE eloben nem zavar, mert ott nem tűnik egyoldalúnak. Gondoltam arra is, hogy ő nem a Chatelős fajta, de hat kozben annyi emberrel beszel és mindig fenn is van. Egyszeruen elmegy az egésztől a kedvem. :S állítása szerint kedvel is és tetszem neki, de ezt nem igazán erzem. Van már jókora tapasztalatom (részben sajnos) és érzem, mikor tetszem egy fiúnak és mikor nem. Nála ugy erzem, hogy közömbös lennék. (Bár zárójelesen: élőben azert sokkal jobb a helyzet, bár ott se az igazi, nem gördülékenyek a beszélgetések, pedig sok közös témánk van és hasonlóan vélekedünk 1-1 dologról). Most azt gondoltam, kevesebbet fogok írni, lehet a fejére nőttem. :D vagy mit tehetnék? Mitől van ez egyáltalán, hogy kb tartalom nélküliek a beszélgetéseink?
2015. okt. 19. 17:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és az is felmerült bennem, hogy mivel én vagyok az idősebb (18), ő pedig majdnem 2 évvel fiatalabb, lehet h eltér az érettségi szintünk is. Bár elsőre nagyon érettnek tunik (tűnt?), de azért mégiscsak 16 eves fiurol beszélünk (beszélek :D), amit leírni is érdekes.. Szoval az elso benyomás becsaphatott és éretlen még.
2015. okt. 19. 17:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes. Benne van a dologban, hogy nyilván nem az a chatelős fajta... Lehet, hogy csak kényszerből van fent állandóan, mert azt várják el tőle, hogy állandóan fent legyen és ennek meg akar felelni. Vagy közben csinál még valami mást is, miközben veled beszélget. Pl. valamilyen számítógépes játékkal játszik. Aztán lehet, hogy tart tőled, mert Te ugye idősebb lány vagy és ezért úgy gondolja többet vársz tőle mint amennyire Ő most még képes lenne. Esetleg idősebb fiúkkal próbálj ismerkedni, azok jobban fognak érdeklődni utánad...
2015. okt. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!