Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érezhetném magam szépnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezhetném magam szépnek, magabiztosnak, ha?

Figyelt kérdés

Ha teljesen önbizalom hiányos vagyok, és csúnyának látom magam? Másokat mindig szebbnek látom magamnál, és sajnos gyakran irigykedek is mások külső megjelenésére. Tudom, hogy a külső nem minden, meg a belső a fontos stb, de manapság mindenkit a külső érdekel, legalábbis elsődlegesen. Én viszont gyakran egy senkinek érzem magam, aki nem szép, nem csinos, és aki senkinek sem tetszik. Mit tehetnék, hogy ne érezzem így magam?

Előre is köszönöm a segítséget!

18/L



2015. okt. 19. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél csinos, öltözködj divatosan!
2015. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mi számít csinosnak, divatosnak? És hogy legyek úgy divatos, hogy közben az egyéniségemet se veszítsem el? Hiszem azt szeretném, hogy ha magamért tetszenék valakinek.
2015. okt. 19. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne divatosan öltözködj, hanem olyan ruhákat válassz, amik az alkatodnak megfelelnek, kihangsúlyozzák az előnyös részeket, de ami a legfontosabb TE JÓL ÉREZD BENNÜK MAGAD. Ha jól érzed magad a ruhában, ha nagyon tetszik neked az, ami rajtad van, akkor szebbnek is érzed magad.


Új frizurát is választhatsz, sokan számukra előnytelen hajjal mászkálnak. Pl utánaolvashatsz neten, hogy mi állhat jól/jobban neked, egy/több fodrászt is megkérdezhetsz erről. De akár egy hajszínváltás is elég lehet. Nem muszáj szőkéből tűzvörösbe menni, egy-két árnyalatnyi is elég lehet, vagy melírral feldobni, vagy divatos pl az is, ha egy-egy színes tincs van a hajban, vagy az ombre/balayage is.


És persze, neked is dolgoznod kell rajta. Elvileg, ha minden nap, a tükörbe nézve elmondod határozottan!!! magadnak, hogy szép vagy, csinos vagy, egy idő után tényleg el is hiszed, és úgy fogod érezni magad.


A sport is sokat segíthet, egyrészt ugye alakformáló, ha az alakod miatt is aggódsz, akkor ezzel formásíthatod magad, másrészről jó feszültséglevezető. És valahol olvastam is, hogy akik sportolnak, sokkal magabiztosabbak.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha akarsz, írj privit, és beszélhetünk még ilyenekről!


20/L

2015. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

(Írok privátot)

2015. okt. 21. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!