Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok nagy bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok nagy bulizós fajta, de holnap hivatalos vagyok egy buliba és hogyan érezhetném jól magam végre?

Figyelt kérdés
Általában mindig beleélem magam h megyek meg de jó lesz és mikor már ott vagyok hogy holnap buli lesz akkor elmegy a kedvem.nem az én műfajom ezek a szórakozóhelyek, táncolni se tudok, nem is szeretek. Pia ellenére sem. Pedig annyira jólenne jól érezni magam.Akár csajokkal egyaránt ismerkedni táncolni, beszélgetni stb de valahogy mégsem megy.De valahogy nem szeretem ezt a műfajt a piát a sok részeg alkoholistát és hogy mindenki jól érzi magát én meg csak ott gubbasztok és azon gondolkozom minek jöttem el vagy hogy hogy jutok haza vagy hogy felteszem azt a kérdést h én barom minek jöttem el ahelyett hogy otthon lennék.. Szörnyű érzés. Igaz vannak gátlásaim és szociális fóbiám is. Jobban szeretek itthon a melegben lenni főleg most mikro kint rossz idő van.

2014. dec. 6. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szórakozóhelyen sokat beszélgetni nem fogsz :D menj olyan "buliba", ami a te stílusod. ha beleerőszakolod magad egy neked nem tetsző környezetbe, az egyrészt kiül az arcodra, másrészt annak semmi értelme. én is jobban szeretek 1-2 emberrel összeülni lakásban, esetleg egy kisebb kocsmában, mint szórakozóhelyre menni.
2014. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is és jovő hétvégén buli...kiváncsi leszek mit produkálok ismét:) Az a baj,hogy akikkel megyek nagy bulizós emberkék, gátlásaikat levetkőzve táncolnak,flörtölnek,hüjülnek én meg igyekszem vágni a jó pofákat,ott lézengek jobbra balra és várom a csodát :) 5 percenként nézegetem az órát,hogy mikor lesz már 1 óra,hogy hazamehessek valami mondvacsinált indokkal(nem akarom hogy megrohanjanak olyan kérdésekkel hogy mi a baj,miért nem maradsz még mikor olyan jó a buli stb.) Szóval ha van valaki aki segíteni tud, annak én is nagyon örülnék.
2014. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Irj ram nyugodtan :)
2014. dec. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!