Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bantad mar meg valaha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bantad mar meg valaha, hogy nem csaltad meg a parod?

Figyelt kérdés
valoszinuleg hulye kerdesnek tunik..szoval olyan esetrol van szo mikor nagyon vagytal valakire es o is rad, de tudtad hogy nem szabad, nem helyes es nem tetted meg, de sokat etted magad...evek mulva megbantad-e, hogy vegul nem tetted meg?
2015. okt. 20. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, soha.
2015. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

Nem, egyedül azt bánom, h nem kúrtam seggbe.

26/F

2015. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A világon minden Isten alkotása, így a megcsalás is. Ha Isten ellenezné, akkor meg sem teremtette volna a megcsalást, mint fogalmat. :)
2015. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
olyanokhoz ideznem inkabb a kerdest akik kisertesbe estek de vegul nem tettek meg..
2015. okt. 20. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt már kísértés, mégsem tettem, teszem meg. Soha nem köpném szembe sem magam, sem a férjem..akármekkora is a kísértés. Nekem nem opció a megcsalás.
2015. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg.


(Az viszont irritáló, hogy valaki a vallás látszólagos köntösébe bújva orbitális hülyeségekkel firkálja tele a netet.)

2015. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem csaltam meg, pedig óriási volt a kísértés. Nem bántam meg.
2015. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, én annak a híve vagyok, és így működök, hogy ha egy kapcsolat működik, nem jön más a képbe, ha nem működik, és bejön a képbe más, akkor meg a meglévő kapcsolatnak véget kell vetni.
2015. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!