Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előnyömre fog válni valaha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyömre fog válni valaha, hogy kölyökképem van?

Figyelt kérdés

Nagyon kölyökképű pasi vagyok. 26 évesen még elkérik a személyimet, a buszsofőrök, hivatali dolgozók lesziáznak, mintha gyerek lennék, a csajok észre se vesznek, mert nyilván nem is felnőtt férfinak, csak valami kamasz srácnak néznek.

Visszakapok ebből majd valamit, vagy ez mindig hátrányt fog okozni nekem az életben?


2015. okt. 2. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne cimbora hogyha észrevennéd

Még mindig jobb, mintha ronda lennél.

2015. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Képet!!!! :D :P 21/L
2015. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem vagyok "ronda", de pontosan emiatt a tulajdonságom miatt helyes sem lehetek, akárhogyan is öltözöm vagy vágatom a hajam. Még szakállt se tudok növeszteni.
2015. okt. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!