Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő ok nélkül küld szívet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő ok nélkül küld szívet ábrázoló smilley-t?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel randizgatok (hosszas beszélgetés, csókok stb) Amikor telefonon, vagy személyesen beszélünk nem nyilvánul meg ilyen szinten (inkább vissza húzódó típus) És sokszor nem tudom hová tenni a megnyirbálásait!

#fqrfqrfq
2015. okt. 20. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
En van hogy havernak is kulsom, ha bolsog vagyok valamitol. Ot te ismered.
2015. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ok nélkül?

Nem.

Biztosan kedvel,de ne láss többet bele ebbe,a csajok néha, ha kell,ha nem küldik chaten a szíveket.

2015. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azoknak szoktam ilyet küldeni, akik szimpatikusak, bejönnek. Illetve régi barátoknak. Messzemenő következtetéseket, mint például az, hogy halálosan szerelmes lenne, nem kell levonni. :)
2015. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"hosszas beszélgetés, csókok stb"

És te egy szívet ábrázoló smiley-nak tulajdonítasz több jelentést...

2015. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!