Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mennyire örülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire örülnétek, ha a kapcsolatotok 3 hónapos "évfordulója" alkalmából egy titeket ábrázóló általám készített rajzot és egy piros rózsát kapnátok?

Figyelt kérdés
Én 18F, ő 16L, csak úgy mondom :D
2009. okt. 28. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha tudsz rajzolni, akkor én örülnék egy ilyennek :)
2009. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

vagy mit rajzoljak le?

esetleg kedvenc filmről/együttesről, stb.

2009. okt. 28. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rajzold le,hogy egymás mellett álltok,megölelitek egymást,vagy hogy épp megcsókolod.

Szerintem így jobban örülne neki,de te tudod:)

2009. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én inkább annak örülnék, ha a párom saját magát rajzolná le. Kitenném a falra és azt nézegetném :)
2009. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy olyat rajzolj, ahol esős időben álltok kint valahol, szorosan magadhoz öleled, közben egy kezeddel egy esernyőt tartasz magatok fölé, és ő felemeli az egyik lábát.

Ez nagyon sok mindent szimbolizál, és igazán romantikus is.

2009. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok, ha mindketten rajta vagyunk, akkor mindenki boldog? :D
2009. okt. 28. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt rajzold le,amit a 2. válaszoló ír.

Így azt fogja érezni,hogy hozzád tartozik.

2009. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Én akkor sem leszek szomorú, ha nem kap a barátnőd semmit, csak neki fog rosszul esni.
2009. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vennék egy fehér bögrét és picasso-stílusban rákennék valamit..
2009. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az eredeti ajánlat tetszene legjobban. Ha ügyes vagy és tetszik majd neki, akkor közös rajz is mehet később, de most jó csak róla. És plusz a rózsa. Nagyon romantikus!
2009. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!