Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy örültseg volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy örültseg volt bele menni ebbe a tavkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


nem reg megismerkedtem az interneten egy ukran lannyal, aki nagyon tetszik es nagyon szimpatikus. Meg nem talalkoztam soha vele elöben, söt meg a hangjat se hallottam soha, de biztos vagyok benne, hogy elöben meg jobban tetszene.

A legjobb az az egeszben,hogy ö szinten ugyan ezt erzi irantam, ezert tegnap elött meg is beszeltünk,hogy egy par leszünk es legkesöbb nyaron talalkozni fogunk. Addig is minden nap irogatni fogunk egymassal, kepeket küldeni es levelezni fogunk (hagyomanyosan).

Körbelül 1250 km-re lakik tölem es megbeszeltük,hogy kb. 4 ev mulva Budapestre fogunk költözni es együtt fogunk elni.


Nagyon nagy örültseget csinaltunk ? En ugy erzem,hogy bele fogok szeretni...


20F/18L


2015. okt. 21. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, amíg nem láttad élőben, addig esélytelen, hogy beleszeress, mert ennyi erővel akkor egy computerbe is beleszerethetnél.
2015. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem őrültség, csak nincs értelme. Ebből max fellángolás van, de igazi szerelem nem fog soha kialakulni, ha egy évben max egy hetet töltötök együtt. Nincs alkalmatok személyesen megismerkedni. Amúgy sem értem, van Skype, miért nem használjátok? Akkor beszélgetni is tudnátok... Persze nem azt mondom, hogy nincs ilyen a világon, de 4 év nagyon hosszú idő, te meg 20 éves vagy, lehet már fél év múlva teljesen más lesz az életed.
2015. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy probat meger a dolog de ne eld bele tulzottan a dolgokba mert ha pofara eses lesz akkor az kegyetlenul fajno fog
2015. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, igen.
2015. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 évvel ezelőtt megbeszéltük az akkori párommal, hogy összeköltözünk, és 1-2 éven belül eljegyez, elkezdjük építgetni a közös életünk. Azóta házas és gyereke van más nőtől. :) Nem őrültség, csak nincs semmi de semmi értelme, ahogy az első válaszoló is megírta. Valószínűleg nem lesz belőle semmi, és nem azért, mert vészmadárkodom, de 20 éves vagy, ő meg 18, most kellene tapasztalnotok, élnetek, egyikőtök sem fogja bírni évekig egy olyan kapcsolatban, amiben pár havonta találkoztok egy hétvégére. Mellesleg nem láttad még élőben, nem hallottad a hangját, nem láttad a mimikáját, gesztikulációját, de mégis biztos vagy benne, hogy élőben még jobban tetszene. Miért is? Mert eldöntötted? Ez nem így megy. Lehet, iszonyú nagy csalódás lesz, szóval kár lenne tervezgetni, hogy mi lesz 4 év múlva. Alapvetően is, nemhogy így.
2015. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán a Budapestre költözés az őrültség.
2015. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:

Édesöcsém, ugye nem ilyen anastasiadate-en ismerkedsz?-

Na először is, ennyitől szerelmes nem lehetsz.

2: űbernagy baromság az összeköltözés, sőt bármi tervezgetése.

3: jön Putyin, és lenyom mindenkit.

4: térjél magadhoz, ukrán lányok Mo-n is vannak.


Sok sikert!

26/F

2015. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!