Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a felső 5-10%-os agyrém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a felső 5-10%-os agyrém?

Figyelt kérdés
Sokat hallok erről a férfiak 5-10%-ról, meghogy egyesek szerint a nőknek csak ezek kellenek. Kérdeznélek titeket, akik ezt az elméletet gyártják, hallottatok arról a szóról, hogy ízlés? Gondolom nektek se csak azok tetszenek, akik a haverjaitoknak tetszik. Nekem is tetszett már meg nagyon egy lány, mások szerint csak átlagos volt vagy nem volt az esetük. Ez mindenkinél így működik nincs felső 5-10% senki se jobb a másiknál.
2015. okt. 21. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
mert ezt tapasztalom a női ismerőseim között! ennyi
2015. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Kérdező ebben a kérdésben van egy lista 20 lányról, hogy azokból ki a legszebb.


Ha megnézed, ugyanazt a 3-4 lányt mondja a válaszolók 80%-a, hogy szerinte melyik a legszebb. Miért? Azért, mert amiről te beszélsz, hogy "mindenkinek más az ízlése", az nagyrészt kamu.


A legtöbb ember ugyanazt találja szépnek, átlagosnak vagy csúnyának.

A 99% őt találja csúnyábbnak:

[link]

Őt meg szebbnek:

[link]


Szerintem amit te csinálsz, az valami nagyon "bűzölgő", erőltetett liberalizmus, egyenlőség, ami a való életben nem létezik.

2015. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
49%
Az hogy jön össze, hogy a nők csak a férfiak 5-10%-ával randiznak, de mégis valahogy minden nő foglalt???
2015. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Milyen liberalizmusról beszélsz, abszolút pártatlan vagyok mindenben nem vagyok híve semmilyen nézetnek se.

Nos az a két kép amit mutattál, abból azért a második a kívánatosabb, mert az első igénytelenebb és észrevettem hogy a rondaságot állandóan keveritek az igénytelenséggel. Mindenkiből kilehet hozni a szépet és nem a genetikára meg születésre fogni.

2015. okt. 21. 16:56
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Mert így van. A nők ízlése szinte teljesen egyforma, mindegyiküknek ugyanazok a pasik kellenek. Jobb híján persze összejönnek más férfiakkal is (a férfiak 70-80%-ának lehet nője), amíg nem találnak igazán jóképűt, de szerelmesek csak ebbe az 5-10%-ba tudnak lenni.
2015. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Te hány éve kommentelsz itt? Mert rengeteg kérdés alá ide írod az értelmetlen frázisodat.

Tenni kell azért, hogy jobban kinézzél, nem sajnáltatni magad. Mindenki képes rá, ha energiát fektet bele.

2015. okt. 21. 18:28
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Várom a tippeket, hogyan lehetnék magasabb, és hogyan lehetne szebb arcom.
2015. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
7 dettó! nekem is írhat aki feltalálta a nővesztő elixirt
2015. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fogadjátok el magatokat, ne sajnálkozzatok, lássátok szépen az életet esetleg próbálhatnátok egy pár meditációs gyakorlatot. Boldogság mindenkinek meglátszik az arcán és sokkal szebb lesz tőle. Nem az ilyen fasiszta nézetű szépnek születni kell meg erősebb kutya baszik nézeten kell gondolkozni, hanem találjátok meg a békéteket és onnantól sokkalta egyszerűbb utatok lesz. Szeressétek önmagatokat!
2015. okt. 21. 19:06
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
meditálok meditálok!!!!! jéé nem lettem szebb és 1 centit se nőttem ... baromság az egész
2015. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!