Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek azzal, hogy a nőknek a férfiak a felső 10-20%-a jön be, miért nem értik meg, hogy nem mindenkinek jön be ugyanaz?

Figyelt kérdés
Sokan nem gondolnak arra, hogy mindenkinek megvan a saját zsánere, mert ha úgy lenne ahogy egyesek látják, akkor nem lennénk 7 milliárdan, de lehet 7 millióan se. Ha egy férfi vagy nő nem akar minden jöttmenttel viszonyt, akkor azok már ennyire felszínesek lennének? Az is baj, hogyha valaki igényes? Épp az a normális aki megválogatja, hogy kivel akar együtt lenni, kit akar szeretni, kivel akar szeretkezni, minthogy nem tetszik, és szánalomból összejönni valakivel.
2015. máj. 22. 10:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%

Azért jönnek ezzel mert igaz! Talán 10 éve még nem voltak ilyen valógatósak a nők.. A népesség viszont ezentúl csökken majd.


Csak azzal van baj hogy a teljesen átlagos férfiak sem kapnak nőt, nem csak a nyomik.

2015. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Kiszoktál mozdulni otthonról? Széjjel szoktál nézni mikor ki mész? Én nem rég láttam egy törékeny vékony, alacsony srácot egy nála magasabb, átlagos testalkatú lánnyal és még írhatnék még ilyen példákat. Szerintem az alacsony önbecsüléssel van a legnagyobb probléma, nem azzal, hogy nem születettek címlapra valónak.
2015. máj. 22. 10:38
 3/30 anonim ***** válasza:
40%
Mert tényleg csak a felső 10- 20% jön be nekik. Ez nem egyszerű általánosítás, az evolúciós pszichológiából szokták levezetni és "hipergámia" a jelenség neve, ezen a néven találsz cikkeket róla.
2015. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%

Elsőnek igaza van teljesen.Mert ez az igazság sajnos,a nők ennyire válogatósak lettek,és csak a legjóképűbb,izmosakkal állnak egyáltalán szóba.Aki nem olyan,az kuka.

És bizony így van férfiaknál aki átlagos kinézetű,hiába okos,intelligens,kedves,hűséges stb. semmit nem ér,mert 1 mp alatt elküldenek a nők a búsba,mert ítélkeznek külső alapján,és ha nem vagy jóképű,akkor ez vár rád.

Az sem véletlen,hogy nálunk is az egyetemen csak a legjóképűbb,bunkó gyerekekkel állnak szóba egyáltalán a nők,az értelmesek körében pedig egy sincs(ők is átlagos kinézettel bőven bírnak).

És így még csak esélyt sem kapnak az átlagos kinézetű férfiak csak azért,mert nem helyesnek születtek.

Én bárhova megyek az utcán is,egyetemen is,boltban is, mindenhol azt látom,hogy csak azoknak van barátnője,akik jóképűnek születtek.És nekik aztán dőzsölés van,beszéltem már egy-kettővel ilyenekből kíváncsiságból hogyan megy ez nekik.

Hát van egy barátnőjük,mellette meg még 1-2 szexre is,és ezen felül is csajoznak bármikor,mert megtehetik,velük legalább szóba állnak...

23/F

2015. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sekélyesen látjátok ezt az egészet. Értsétek már meg, hogy nem mindenkinek ugyanaz a szép, ugyanaz a jóképű. Viszont van egy dolog, ami taszító az az igénytelenség, hogyha elhanyagolja saját magát, lusta mozogni vagy igényesen megjelenni. Külső megjelenésből kilehet hozni a maximumot, de ha valaki kihozza a maximumot belőle és nincs normális önértékelése, önképe, feszeng állandóan az még nagyobb baj, minthogyha a külsőiteket hanyagolnátok el. Meg a másik, hogyha magatokat lenézitek, akkor hogy várjátok el azt, hogy valakinek tetszetek?
2015. máj. 22. 11:03
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Igen, itt rajtad kívűl mindenki sekélyesen látja az egészet...hát persze.
2015. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Mumusan ***** válasza:
29%
Azok a nők akik tudják magukról hogy átlagosak, azok nem a felső kategóriára utaznak. Nekem egy ismerősöm sincs párkapcsolatban a felső 10-20%-al. Én életemben 1x kerültem össze ilyennel. Mondanom sem kell hogy 1 hétig tartott az egész. Utálom a nagyképűséget. A párom is az átlagos kategóriában mozog. Pocakos, szőrös, átlagos arc. De én így szeretem. Nekem tetszik. És nem az arca fogott meg elsőre sem.
2015. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Mumusan ***** válasza:
82%
Vannak olyan tulajdonságok, életvitelek amik felértékelik az embert egy adott másik nemű szemében.
2015. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
Pl. a pénz.
2015. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%

Hiprgámia: “A hipergámia felfelé házasodást jelent. Az ember fajspecifikus tulajdonsága, hogy a nők a párválasztáskor olyan férfiakat preferálnak, akik a saját fizikai adottságukhoz, társas státusukhoz, birtokolt forrásaikhoz képest értékesebbel, többel rendelkeznek.”


[link]

2015. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!