Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy pont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pont a csúnya lányoknak nem tetszem?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam,hogy ők már csak azért is lenéznek,mert tudják,vagyis gondolják,hogy esélyük sem lenne.

2015. okt. 21. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok ronda nő ugyanúgy nyomul a helyes pasikra, szóval nem hiszem, bár lehetséges. Ezt így látatlanba nehéz megállapítani, lehet nekik a személyiséged nem tetszik pl.
2015. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha a legrondább nők akarják a legjobb csávókat. Nyilván a saját önértékelési problémáik miatt.
2015. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván még tőlük is csúnyább vagy!
2015. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked most mi a problémád? Nem kellesz a csúnyáknak,hajts a szépekre és örülj neki,hogy azoknak kellesz.
2015. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak felháborító...
2015. okt. 22. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer megtetszett egy csúnya srác, sokat chateltünk, hasonló az érdeklődési körünk is, gondoltam, milyen jófej, aranyos srác ez.


Aztán miután tudattam vele, hogy többet is szeretnék, konkrétan válaszolni se méltóztatott.


Egy évvel később pedig összejött egy nálam kétszer csúnyább lánnyal.


Ne általánosítsunk, hogy a csúnya nők így meg úgy, jó? :')


20N

2015. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok csúnya lány nem is fogja fel magáról, hogy mennyire csúnya, ennek ellenére a legjobb pasik után csordogál a nyála.
2015. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdj szépekkel? Vagyunk egy páran, de mi csak opunk...:(
2015. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell felháborodni azon,ha valaki nincs elájulva a külsődtől és inkább egy csúnyább,de szerethetőbb pasit választ magának helyetted.
2015. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!