Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép vagy csúnya emberből van több?

Figyelt kérdés
Hagyjuk most a "szépség relatív"-ot.

2015. okt. 22. 02:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%

De igenis rendelkezik mérhető paraméterekkel, csak ezt a bölcsész típusú gondolkodás nem akarja látni.

1. Szimmetria.

2. Ideális arctól (pl. P. Barbara) való eltérés, ez szintén mérhetó, itt milliméterek számítanak.

2015. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

#7 de tudod mit?


Szépből 8%-al több van a kevert nemzetiségű országokban, míg az zártabbakban 7%-al kevesebb. A relatív szórás 18%. Hogy honnan tudom? Összahasonlítottam mind a 8 milliárd ember arcképét. (Igen, jól látod, még a meg nem születettekét is). És mivel hagyjuk már a szépség relatív dolgot, több válasz már nem is kell, hiszen most írtam le. Persze az értékek nem pontosak, mert kerekítettem. Sokat segítene ha megadnàtok hogy pontosan hány tizedesjegyig számoljam ki.

2015. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

NINCS ideális arc. Van valami, amit a média belétek sulykolt, de az is relatív.

Csak egy példa, aminek te magad is utána tudnál járni: a XX. század elején a húsos testalkatú, tejfehér bőrű nők voltak a "szépek". Manapság a vékony, szoláriumbarna lányok a "szépek". Innentől kezdve hogyan akarod megmagyarázni, hogy a szépség nem relatív?

2015. okt. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
csúnyából, mert nekem senki se tetszik.
2015. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Átlagos és csúnya.
2015. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezek relatív fogalmak.
2015. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen rondából vagy átlagosból. Csak egy-két jó pasit látok az utcán, de ronda emberek százával szaladgálnak.
2015. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Átlagosból, de ezekből elég könnyű egy kis segítséggel a mai szépségideálnak megfelelőt csinálni.
2015. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Pedig relatív. El kell fogadni, nincs mese.

Nekem a vékony testalak jön be (sokaknak már lehet túl vékony-szintúgy relatív fogalom), fehér bőr, az arcot pedig leírni nem lehet... De itt igazából nem is az a kérdés, hogy nekem mi jön be.

Még nem láttam tökéletes embert. Mindenki máshogy szép.

Tehát, akire azt mondom, hogy tökéletes, akkor az eléggé megközelíti az általam szépnek tartott ideált :)

És ezekből sajnos kevésebb van :/

Így tehát inkább azt mondanám, hogy átlagosból sok van. De akad csúnyából is bőven. Viszont, akit én csúnyának találok, mert pl. pufók, másabb arcforma, stb, attól még másnak lehet szép...

2015. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!