Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, voltatok már szerelmesek csúnya vagy legalábbis nem olyan szép lányba?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de neki sem kellettem.
2015. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de akkor hirtelen megszépült. :-)
2015. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Csúnyába nem, viszont az is relatív, hogy mi a szép. Nekem pl a sokak által istenített kacsaszájú ribik csúnyák, de azokba nem hiszem hogy valaki is szerelmes lehet... Másra valók.
2015. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi nálad a csúnya?
2015. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen, többször is. Nem voltak valami nagy szépségek, de nekem tetszettek. Igaz elutasítottak mert nekik helyes pasi kellett. Aztán sírtak, amikor az dobta, megcsalta, megalázta őket. Ilyen az élet.
2015. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddig nagyrészt olyan lányokkal ismerkedtem, akiket mások valószínűleg átlagos külsejű tucatlányoknak tartottak volna, de azt tapasztaltam, hogy nagyrészt ők sem sokkal különbek belsőleg azoktól, akiket szeretnek negatívan megítélni a szebb külsejük miatt. Szóval szerintem nem feltétlenül igaz az, hogy ha valamelyik lány szerényebb külsejű, akkor automatikusan tisztább lelkű vagy normálisabb is.
2015. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
A szerényebb külsejű lányok többnyire elzárkóznak az análtól, a partiribiknél viszont ez teljesen természetes. Belső értéket pedig ne keressünk sehol, a belső érték nem létezik. (nincs mikulás)
2015. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám csúnyának, inkább amolyan kis "semmilyen", szürke egér típusú lányok keltették fel az érdeklődésem. Kétszer is átlagosnak mondható testalakkal, s átlagos, nem kirívó szépségű arccal rendelkező lányba voltam szerelmes. Előtte észre se vettem őket, de később sikerült őket nagyon megismernem, és puff, pár hét leforgása alatt totál beléjük zúgtam, csak aztán jól rá is csesztem, mert viszonzatlanok voltak az érzések, legalábbis az első esetben szerintem egyértelműen, bár még most sem tudom biztosra, a második esetben meg utólag derültek ki érdekes dolgok a csajról, ami miatt megundorodtam tőle. Szép nőknél meg alapból be se próbálkozok, mert nem vagyok azonos értékrenden velük, már ami az értékrendjüket, elvárásaikat, követelményeiket illeti...
2015. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, de mivel én is csúnya vagyok, nem kellettem nekik.
2015. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:
Nem.Viszont egy átlagos vagy nem túl szép lánnyal is lehet nagyon jó a szex. :)
2015. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!