Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szoktatok a barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szoktatok a barátnőtöknek beszélni a problémáitokról? Ha igen, kölcsönösen elvárjátok, hogy ő is beszéljen a problémáiról? 22L

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem,mindig is magamban éltem meg.De ő mindig,persze meghallgatom.De ezt egyéne válogatja.
2012. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát igazából vannak olyan problémák amiket nem igen lehet barátnővel megbeszélni.Nem megcsalás meg ilyesmi.Csak azt inkább haverral szoktam megbeszélni.De általában ha kéri,hogy beszéljek róla akkor beszélünk.Ez persze kölcsönös.

Mindig is tiszteletben tartom azt,ha valamit nem akar elmondani.Ez fordítva is igaz.

2012. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A csajok nem bírják ha egy férfi állandóan elrinyálja a problémáit, azt viszont elvárják, hogy az ő rinyálásukat meghallgasd.
2012. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 simda válasza:
Mi mindent megbeszélünk a párommal. Szerintem ez attól is függ, mióta vagytok együtt. Mi már 1éve. Úgy gondolom, ez már részben egy barátság is, ami köztünk van.
2012. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoktam, mondjuk úgy 1 év után :) Nem várok el semmit cserébe, nyilván egy bizalmat kell érezzek ami meg kölcsönösen működik. És persze nem beszélek meg vele _mindent_, meg nem az ölében sírom ki magam
2012. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez az egyik kritérium, ami megkülönböztet egy párkapcsolatot az alkalmi szexpatnerségtől.
2012. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!