Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ezekhez? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ezekhez? Meg tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mit szólnátok ha az anyósotok. Egyfolytában meg kérne titeket, hogy be hoznád a kukát? Ki vinnéd a kukát? Meg nézzed mi van az ajtóval? (Mert valamiért, rosszul csukódik.) Meg néznéd a tv hogy miért nem jó? Ki cserélnéd a villany körét? Stb...

2015. okt. 23. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj ezzel? Legyél vele kedves ez mindennek a kulcsa!
2015. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért vagy ennyit anyóssal?

Eszem ágában nem lenne ugrálni neki.

De nem is laknék vele, az is tuti.

2015. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
elég sok apró szívességet megteszek anyósomnak én pl.
2015. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Nem lakok vele, csak ott vagyok a barátnőm miatt. :D
2015. okt. 23. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez természetes. Magam részéről örülnék neki, ez azt jelenti, hogy teljes mértékben befogadott a családba. Amúgy a barátnőd anyja nem az anyósod.
2015. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahhoz előbb el kell venned a barátnődet, hogy az anyósod legyen. De ha ilyen nehezen tudod elfogadni, hogy valaki megkér valamire, még ha sok mindenre is - biztos nincs férje, akit megkérhetne -, akkor nem lesz jó, ha majd együtt fogtok élni.
2015. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen, ha volt férfi a háznál az mindenhez értett. Megcsinálta az ajtót, szekrényt rakott fel, a garázsban komplett szerszámos ládája volt, hogy az otthoni munkákat megcsinálja, de a mai férfiak már zavarba jönnek, ha megkérik őket, hogy beverjenek egy szöget a falba... Bezzeg mást tudnak verni máshova... Ez a 21. századi férfi társadalom... Őket ne kérje meg senki semmire, de a nő mosson, főzzön, takarítson, gondoskodjon a védekezésről ( mert ha teherbe esik már nem is olyan szexi ) és tudjon megoldani mindent segítség nélkül...

Kedves kérdező ne vedd ezeket magadra, általánosságban beszéltem. Ha nem akarod megcsinálni nyilván ne csináld meg, de akkor gondolom cserében te sem várod majd el, hogy a barátnőd/jövendőbelid mosson rád, és három fogásos vacsorával várjon haza munka után. ( És az ő munkája után ) :)

2015. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!