Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyiszer írtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyiszer írtok a barátnőtöknek egy nap, ha nem tudtok találkozni?

Figyelt kérdés

Mondjuk viberen/whatsappon, ami persze ingyenes. Az én barátom munkaidőben, ebédszünetben ír, amikor ráér, de este csak ritkán és ha ír is, egy idő után valahogy eltűnik. Nincs egy jó éjszakát se :S Vagy másnap egy bocs, hogy eltűntem a beszélgetésből :S

Ez normális dolog? Esetleg ne írjak neki egy darabig én se? A szavak nem használnak, annyit kapok vissza, hogy bocs, véletlenül nem írtam.


2015. okt. 23. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

En ezt mindig is tiszteletlensegnek tartottam.

Ha chaten beszelgetek is valakivel akkor is megtisztelem, hogy figyelek ra, es nem ezer masik dologgal foglalkozok es ottfelejtem. Vagy ha almis vagyok akk elkoszonok.

2015. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*** almos vagyok
2015. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felszinesse valt a baratod. Nem tudod megvaltoztatni.
2015. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, mert valaki nem köszön el stb., nem jelenti, hogy felszínes vagy bunkó, vagy mit tudom én mit lehet még ráhúzni. Ha egy rendes beszélgetésben udvarias, meg rendes, meg elköszön stb., akkor lehet teljesen normális, ha chaten nem is teszi ezt. Sokszor pl. haveroktól én sem köszönök el. Attól függ ki hogy értelmezi. Nálam/nálunk a chat az egy folytonos beszélgetés, amire akkor válaszolunk, mikor időnk van. Persze azért igyekszem válaszolni, meg mondjuk este, ha eltűnök előtte írom, hogy megyek. A lényeg, hogy ő valószínűleg nem tulajdonít ezeknek akkora jelentőséget a chaten, de attól még lehet jó ember. Fb-ot meg ilyeneket sosem szabad alapul venni.
2015. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!