Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezért félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért félek a találkozótól?

Figyelt kérdés

21N vagyok, még évekkel ezelőtt megismertem egy buliban egy fiút, de akkor mindkettőnknek volt párja. Most néhány hete felbukkant, azóta beszélgetünk és nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Viszont ugyebár évek óta nem találkoztunk... Azóta mindketten sokat változtunk nyilván. Ő a mostani képeim alapján oda meg vissza van értem, hogy milyen gyönyörű vagyok, viszont szerintem képeken sokkal jobban nézek ki, és amiatt félek találkozni vele, mert attól tartok csalódni fog. Ne értsetek félre, nem photoshoppolom szét a képeim...Nemes egyszerűséggel csak fotogén vagyok és a képeken klasszisokkal jobban nézek ki (szerintem).

Normális ez a félelem? Mit kezdjek vele? A srác már nagyon szeretne találkozni...


2015. okt. 23. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki él a csalódástól, án nem kéne. Mnj el azt eldönti, hogy tetszel e neki.
2015. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki azt, amit itt leírtál.
2015. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elmondtam, escsak tovabb hajtogatta hogy ne aggodjak nagyon tetszem neki...
2015. okt. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!