Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom külföldön dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom külföldön dolgozik én még tanulok ezert nem mehetek vele, viszont ő havonta jön haza egy hétre. Most ment el, de mar most hianyzik. Ti mit tennetek? Nagyon szeretem de ez nehéz lesz nagyon. 20 éves vagyok és ő pedig 18

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 15:55
 1/3 pörölycápa ***** válasza:

Ha szereted, akkor vársz. Ha havonta találkoztok, az nem is olyan vészes. Nálunk fordítva van a helyzet, én tanulok külföldön, a párom meg Magyarországon. Én kb 3 havonta tudok hazamenni, szóval annyit kell kibírnunk egymás nélkül. Már 2 és fél éve együtt vagyunk így, és mivel a kiköltözésem előtt néhány hónappal jöttünk csak össze, így a kapcsolat nagyrészét távkapcsolatban töltöttük. Talán a legelső külön töltött 3 hónap volt a legnehezebb, de meg lehet szokni, csak türelem és bizalom kérdése. Amikor egyetem van és külön vagyunk, akkor a tanulnivalók, egyéb elfoglaltságok lekötnek annyira hogy na azon rágódjak, hogy mennyire hiányzik a barátom. Szóval nekem az vált be, hogy minnél jobban elfoglalom magam, hogy lehetőleg egy szabad percem se legyen. Na jó, ez azért túlzás), de e lényeg, hogy minél kevesebbet unatkozok, annál kevesebbet szomorkodok amiatt, hogy milyen rossz a barátom nélkül. És annál gyorsabban is telik az idő. Aztán meg ha ő is végzett az egyetemmel (ami még másfél-két év) akkor ő is jön ki hozzám.

Amikor külön vagyunk, akkor Skypeon beszélgetünk... kb mindig be van kapcsolva a Skype, amikor a laptopom is, szóval bármikor zargathatjuk egymást.

Belegondolva, ha én komolyan gondolom vele a kapcsolatot, és az elkövetkezendő, 20-40, vagy akárhány évet vele akarom leélni, akkor ahhoz képest igazán semmiség ez a pár távkapcsolatban töltött év.

2015. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pörölycápa ***** válasza:
Ez lemaradt előbb... 22L és 21F
2015. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! :) motiváló! Biztos menni fog nekünk is
2015. okt. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!