Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor néznéd el a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor néznéd el a párodnak, hogy hazudott neked?

Figyelt kérdés

nem hatalmas hazugságokra értem, nálunk pl. az volt hogy barátom arról hazudott, hogy hol van épp (állítólag azért, hogy elkerüljön egy vitát amiatt, hogy nem tudunk találkozni).

Te/ ti hányszor néznétek el ehhez hasonló kamukat?


2015. okt. 24. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő. Valakinél előbb,valakinél később telik be a pohár.


Nekem személy szerint nem jön be ez. Inkább legyen őszinte és beszéljük meg. Biztos,hogy lesz megoldás!

2015. okt. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A hazugságot nem tűröm el, semmilyen formában. Kis, vagy nagy... Nem lényeges.


Az, amit te leírsz, hogy abban hazudik, hogy merre van, azt mutatja, a kapcsolatotok nem működik jól. Miért nem "meri" elmondani, hol van? Balhéznál? Hisztiznél? Ő meg kisfiú, hogy fél a reakciódtól, vagy micsoda?


Mielőtt a fejét veszed, gondolt át, miért alakult ez így, azon kell változtatni.

2015. okt. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nekem hazudik, másnak is hazudik.

Madarat tolláról...

Nekem ÉGŐ, hogy ilyen jellem "reklámoz" engem...

2015. okt. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én is a őszinteség híve vagyok. inkább beszéljük meg mi is van, minthogy hazudjon, bármiről is legyen szó

hisztisnek nem mondanám magam, de nem tagadom, volt már pár vitánk amiatt, hogy nincs ideje rám. de szerintem ez nem ok arra, hogy hazudjon...

2015. okt. 24. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:
1x se
2015. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
ÉN egyszer sem. Ha valaki hazudik, akkor onnantól kezdve úgyse fogok hinni neki. Nyilván nem kis füllentésre gondolok, hogy azt mondja, jól áll a narancssárga, pedig tudom, hogy nem, de ami a kapcsolatunkat érinti, arra ugrok.
2015. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Toxic Lipstick leírta a lényeget.

Ha valaki hazudik a párkapcsolatában, akkor azért teszi, mert fél a következményektől, hogy a másik szemrehányást tesz neki, ha az igazat mondja.

Gyerekes gondolkodás, mert előbb-utóbb mindenképpen vállalni kell a következményeket.

De ha a párom hazudna ilyen helyzetben, én is magamba néznék, hogy 1. miért vagyok egy "gyerekkel" 2. miért "fél" igazat mondani?

Régen voltam többször hasonló helyzetben, de azóta már sokat tanultam a párkapcsolatokról, és tiszteletben tartom a társam igényeit, nem kell attól tartania, ha igazat mond, mert képes vagyok éretten reagálni rá. (Ez nem azt jelenti, hogy mindent elfogadok tőle, hanem azt, hogy nem hisztizek, játszmázok, érzelmi zsarolok, hanem higgadtan meg tudunk beszélni mindent.)

Eleve olyan embert választottam, aki erre képes, és mindketten tudatosan dolgozunk azon, hogy a kapcsolat jól működjön.

2015. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb. bármennyiszer, úgysem bízom benne. De mielőtt megölnétek, tisztázom hogy én másban sem. Nem hiszek senkinek. az emberi természet alap dolga hogy hazudik.
2015. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tűröm én se. Az amit említettél nem is kis hazugság. Nekem tudtommal nem hazudott a párom, és annyira összhangban vannak a történések a csalakvéseivel és az elmondottakkal, hogy nincs okom kételkedni benne.
2015. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyet elnézek mert nem lenne tovább lehetõsége hazudozni. Mindig elõször kicsik a hazugságok, ha rossz fát tesz a tûzre Legyen õszinte és kisebb veszekedés lesz mintha hazudna.

Szerencsére a barátom ezt tudja

2016. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!