Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Pontosak mit értetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Pontosak mit értetek az alatt, hogy egy férfi legyen határozott?

Figyelt kérdés
Ha van egy férfi, aki introvertált, ha új társaságba kerül akkor keveset beszél, és kezdeményezni is nehezen tud a nőknél, viszont valójában határozott, tudja, hogy mit akar, nem ugrál mások után, és a közeli ismerőseinek jobban megnyílik, az zavar titeket, mondván, hogy "nem határozott", vagy sem?

2015. okt. 24. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
* Pontosan
2015. okt. 24. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. A párom is ilyen. Nem társasági ember, és soha nem akar középpontban lenni. De ha bármi adódik, mindent megold. A munkahelyén remekül teljesít, bértárgyaláson brutális "ellenfél", ha támadás ért minket (verbális csak szerencsére), akkor is a helyzet magaslatán volt. Tudja, mit akar tőlem, más jellegű kapcsolataiban is, tudja, mit vár az élettől, jövőképe is van, és nagyon erős lelkileg. Az, hogy nem hangos, részletkérdés :D
2015. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te hatarozott vagy. Tudod, mit akarsz. Egyszeruen nem vagy kezdemenyezo alkat. De ha igy folytatod, radtapad egy kezdemenyezo eroszakos nor es majd szepen megmondja , mit kell csinalnod. N
2015. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pontosan határozottságot értek rajta. A határozott nem azonos az extrovertálttal, és a határozatlan nem azonos az introvertálttal, ez két teljesen külön fogalom.
2015. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 2: Örülök, hogy van aki így látja a dolgokat. :)


# 3: Azt nem hiszem. Kifejezetten utálom, ha megmondják nekem, hogy mit csináljak, és nem is szoktam hagyni.


# 4: Tudom, hogy nem ugyanaz, mégis egy introvertált félénknek tűnhet akkor is, ha nem az.

2015. okt. 24. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!