Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom igazságtalannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom igazságtalannak, mikor egy csendes, félénk lány elvárja, hogy a férfi egy bôbeszédű, határozott alfa legyen?

Figyelt kérdés
Nem kettôs mérce ez? Ô nem teljesíti, de a másiktól elvárja.

2015. jún. 6. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Képzeld el, amint két kuka, berezelt ember ül egymással szemben. Felülmúlhatatlan páros.
2015. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1-es: Nem feltétlenül.

Csendes ember vagyok, van egy csendes barátom, mégis jól el tudunk beszélgetni mindenfélérôl.

2015. jún. 6. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Miért lenne az? Elvileg a férfi feladata megvédeni a nőt, a családját. Én sem szeretem az anyámasszony katonája-típusú pasikat.
2015. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki várja el?
2015. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2: Nemcsak ez a két véglet létezik. (Alfa és anyámasszony katonája).


Amúgy figyelj:


1) Legyenek nemi szerepek. Ha a férfi védje meg a családját, a nô maradjon otthon mosogatni.


2) Ne legyenek nemi szerepek, mindkét fél vegyen részt mindenben.


Én a 2-est választanám. Te az 1-est?

Ha viszont a nô elvárja, hogy a férfi védje meg (férfi szerep), ô maradjon otthon mosogatni (nôi szerep).

2015. jún. 6. 19:49
 6/12 A kérdező kommentje:
3: Sokan.
2015. jún. 6. 19:50
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

elvárja de hogy meg is kapja az más kérdés,dugni persze jó az ilyen is,de pl én is a nagyszájú kemény csajokat szeretem :D akivel hasonlóan kijövünk.Akinek van humora,laza,beszédes

szerintem a magához hasonlóval jön ki mindenki.


egy kuka lánynál magamat kell elszórakoztatni,ami kiválóan megy egyébként!!! de na.... az ilyen lányban csak magamat kedvelem :D

2015. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Én pl. olyan típus vagyok, hogy az ismeretségek elején kb. egy szót sem szólok magamtól, mert egyszerűen introvertált vagyok, és nem jut eszembe téma. Ha a partner szívesen beszél magáról, vagy általában, akkor viszont nekem is eszembe jutnak dolgok, amit mondhatnék/kérdeznék. Nem elvárás, hogy bőbeszédű legyen, de hatalmas előny az első egy-két randin. Ismerek olyanokat is, akik társaságban csendesek, kettesben viszont aránylag sokat tudnak beszélni (én nem), tehát ehhez nem kell "alfának" lenni.

Mikor már ismerjük egymást, sokszor nekem sem áll be a szám, de ehhez idő kell.

2015. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Elárulom neked,hogy minden nő ezt várja el,szóval teljesen mindegy mit csinálsz vagy miért.Ha nem ilyen vagy,már mész is a levesbe...
2015. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem ő akarja majd egy hét múlva a szádba verni, hanem te az övébe. Cserébe adhatsz ennyit te is.

Amúgy meg tegyük fel, hogy valóban igazságtalan. És akkor mi van? A dinók 165 millió évig uralták a földet. Aztán megváltoztak a körülmények, és amíg ők az élet igazságtalanságán siránkoztak, szép csendben kipusztultak. Más fajok alkalmazkodtak a követelményekhez, és fennmaradtak. Ez az elv működik ma is: alkalmazkodsz, vagy pusztulsz.

2015. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!