Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a másod/harmad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a másod/harmad unokatestvéremmel, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mint kiderült a hihetetlen jó csajjal akivel eljárogattam már jó ideje és pár napja le is feküdtem a másod/harmad unokatestvérem. A kapcsolatunkról senki se tudott/tud, a rokonság úgy derült, ki hogy amikor hazakísértem anyukája felismert mert nagyon hasonlítok felmenőimre, pontosan nem tudom kik a közös pont a családfában. Nekem nincs konkrét bajom vele hisz alig ismertük egymást régebben, csak ha kiderül akkor baj lehet belőle.

Én 24,ő 18 múlt nem rég.



2015. okt. 3. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogyan tovább azt nektek kell tudni!

Jogi akadálya nincs!

2015. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Másod unokatestvéreddel, ha együtt maradtok nem lehet majd gyereketek. Ha harmad unokatesód akkor különféle orvosi vizsgálatok után TALÁN! De még akkor sem biztos, hogy egészségesek lesznek.


AZ ilyet nem jó titokban tartani. Am régen nekem is volt egy ilyen összemelegedésem a harmad unokatesómmal igaz szex nélkül. Utána derült ki, hogy basszus mi rokonok vagyunk. Olyan hirtelen vége lett, hogy ihaj.

2015. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan! Másodnál már semmi gond még akkor sem ha gyereket is akartok.
2015. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, jobb lett volna ha előtte derül ki rokonság.
2015. okt. 3. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Hát akkor dugtatok legalább!

Neked ugysem jelentett többet!

2015. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!