Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szingli vagyok, és nem sikerül barátnőt szereznem. Nem szoktam alkoholt inni 26 éves vagyok, és még részeg sem voltam soha. Nem dohányzom, nem vagyok az a nyomulós férfi, sőt ellenkezőleg, és sokan mondják egy kicsit vissza húzódó is vagyok. Valószínűleg ez most nem jön be a lányoknak? Bulizni nem járok, a munkám miatt nem is tudok. Ezek most ekkora hátrányok egy lánynál?
2015. okt. 25. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Képet linkelj magadról, sok a szöveg. A férfi arca árulkodik a legmarkánsabban arról, hogy mennyire sikeres avagy mennyire sikertelen mint te.
2015. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez minden, csak nem hátrány. Legalábbis nálam biztosan nem.

Sok sikert, kevés barátnőt!

:P

2015. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mész emberek közé, úgy nehéz ismerkedni. Valószínűleg ez a baj.
2015. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Pont ezért nem kellesz a nőknek, mert nem leng körül 30 ember egy társaságban, nem iszol, nem káromkodsz, nem alázod szénné őket, nem nyomulsz, nem mutatod ki, hogy "de megba..nálak". Meg egyet jegyezz meg: tök mindegy mit bohóckodsz össze, ha nem tetszel nekik, észre sem vesznek. :)
2015. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
11%

Ha nem jársz sehová, akkor mégis hol tetszenél meg akárkinek? Még ha érdeklődne is irántad valaki, valószínűleg olyan visszahúzódónak és ridegnek tűnsz, hogy inkább felhagy a próbálkozással.

Nem hátrány, ha nem iszol, de ha nem mész sehova és nem ismerkedsz senkivel, akkor senki se fog az ajtódhoz odamenni hogy tetszeldugjunk

2015. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A visszahúzódó stílus is hátrány a lányoknál, de szerintem a sikertelenséged fő okát a külsődben kell keresned.
2015. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Wow, megint a p-nám miatt lettem leszavazva? :D
2015. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 20:26


Igen ;)


N25

2015. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha engem lenézel azért, mert iszom alkoholt időnként/dohányzom/nem vagyok szent, akkor ne csodálkozz.


Bocsi az általánosításért, csak általában az ilyen "tiszta" férfiaknak az életvidám, bulizós nők kellenek (ugye az ellentét), akiket aztán a saját képükre kívánnak faragni, és nem veszik észre a közben parlagon lévő, hasonlóan visszahúzódó és "tiszta" nőket, mert ők nem olyan harsányak.

2015. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!