Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá ha a párotok swag stílusú lenne?

Figyelt kérdés
egyáltalán tudod mi az?

2015. okt. 27. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne parom.
2015. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mostanáig nem tudtam. Nem lenne ő a párom. Az ilyen ember általában belül üres, az kompenzál ennyire. Mondom ezt úgy, hogy én is szeretek öltözködni és szeretem a stílusos öltözködést. Nekem elég egy igényes, ápolt férfi, akit nem lehet beskatulyázni ilyen hülye irányzatokba.
2015. okt. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég pénze, akkor jöhet.
2015. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Swag stílusú pasi nem lenne a párom. Ha most, 30 évesen és másfél év együttélés után jutna eszébe erre a stílusra váltani, akkor bevallom, kicsit megdöbbennék, majd minden erőmmel próbálnám lebeszélni róla. Ez 17 éves korig még csak-csak elmegy, de felnőtt, érett férfiaknál nagyon nem.


Nincs baj azzal, ha az embernek van stílusa, csak az legyen összhangban a tényleges korával, és hozzá illő legyen, a személyiségével harmonizáljon. És ez a stílus meg leginkább azt tükrözi, hogy a srác szerencsétlenje ötlethiányban szenved, és a létező leggázabb hírességeket majmolja, azaz nincs még említésre méltó kiforrott személyisége, azaz legfeljebb 17 éves, de inkább fiatalabb. És persze, nem vagyok vénség én sem, 23 évesen, de azért ez a korosztály még mindig túl fiatal hozzám :D

2015. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem jönnék ilyen sráccal. Blöahh....
2015. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudok férfiként tekinteni a swag nyüzge csőnacis lófarkas pawakra
2015. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Basszameg, azok heterók? :D
2015. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!