Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőn látszik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőn látszik, hogy rendes lány, akkor nagyobb eséllyel vonzza a rendes pasikat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy látszik rajta, hogy nem az a típus, aki bármikor, bárkinek szétteszi a lábát. Az ilyen csajokat is megkörnyékezik a csak szexre hajtó palik, vagy az ilyeneket inkább békénhagyják, mert tudják, hogy úgysem találnak célba?
2015. okt. 27. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem, te sem vagy biztonságban!
2015. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Rólam azt hihetnék páran, hogy bárkinek bármikor szétteszem (nem azért, mert úgy nézek ki, inkább kicsit harsányabb és közvetlenebb vagyok, mint esetleg megszokhatták korábban), aztán valahogy mégis mindig a rendes pasik találtak be.


Egyébként meg szerintem azok, akik csak szexet akarnak, ha pont téged szúrnak ki, akkor is megkörnyékeznek, ha látszik rajtad, hogy nem vagy könnyű eset. Sőt, szerintem némelyeknek még akár plusz izgalmat és kihívást is adsz ezzel, és direkt ezért környékez meg, hogy "márpedig én a Julcsit is megdöntöm, hiába nem sikerült még senkinek!"

2015. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Azért kíváncsi lennék milyen "rendes" pasikra vágytok.
2015. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát most nem tudom mennyire adhatok jó választ, mert azért nem 100%-ban olvasható le rólam, hogy rendes lány vagyok, meg legtöbbször bulikban ismerkedek emberekkel. Elég nagy "parti állat" vagyok (nem edm), sűrűn járok bulizni. (Egyedül is.) Viszont soha nem öltözködök kihívóan, ruhát, magassarkút sem hordok, nem kellettem magam a fiúknak, a bulikba is a zene miatt járok (habár nincs ellenemre az ismerkedés). Úgyhogy most döntsd el te, hogy mit gondolnál rólam egy szórakozóhelyen! És hogy válaszoljak, igen, szoktak bepróbálkozni olyanok is, akik csak a szexre hajtanak, de ezt nem mindig tudom leszűrni. De ha valaki teljesen egyerértelműen csak azt akarja, annak minél előbb megmondom, hogy ne számítson semmire. De sokszor az történik, hogy odajön valaki ismerkedni (nem tudni milyen célból), és úgymond lenyűgözöm (sztorijaimmal, személyiségemmel, stb.). Nem nagyképűségből írom, csak ilyenkor örülök kicsit magamban, hogy kb. sikerült megváltoztatnom azt, hogy hogyan nézett rám eddig. Mármint remélhetőleg nem csak a szexre fog hajtani azután :) 19/L
2015. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Feltételezem, a rendes ebben az esetben azt jelenti, hogy nem fekszik össze fűvel-fával. Ha tévedtem, akkor rosszul értelmezem a kérdést. Ha jól értelmezem, akkor pedig nem, egyáltalán nem lehet ezzel kivédeni a széltolókat, aki csak szexre megy, az bárkinél bepróbálkozik.
2015. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem öltözöm kihívóan, nem is viselkedem úgy, de bizonyos tényezők miatt sokan azt hiszik, hogy könnyen kapható vagyok. Ezt a fütyörészések, beszólogatások miatt gondolom. Aztán, mikor megismernek jobban, és látják, hogy visszafogottabb stílusom van, és nem játszom az agyam, hanem normálisan viselkedem - esetleg már a szerelmi élet is szóbakerül, ami szintén arról árulkodik, hogy tartós kapcsolatok híve vagyok -, akkor valahogy mindig oda lyukadunk ki, hogy mellettem szívesen elkötezné magát az illető, mégha egy szoknyapecér, macsóról is van szó. :D
2015. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha egy nőn látszik hogy rendes lány, akkor annál naivabb, és annál jobban vonzza a rossz pasikat :D ez nálam bizonyított tény... Én rendes lány vagyok, és még egy normális pasit nem találtam...
2015. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert aki a szexre hajt annak mindegy, próbálkozik, vagy bejön vagy nem. Nem érdekli a lány lelkivilága. Legfeljebb lepattan.
2015. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A rendes férfiak és nők találnak a legnehezebben párt, mert mindenkinek a rossz,feltűnő, r-banc és vagány kell. De ha találnak és mindkét fél az, akkor abból csodálatos kapcsolatok szoktak születni. 38/F
2015. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet valaki rendes és vagány is egyszerre.
2015. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!