Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért az a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért az a férfi ideál, hogy legyen olyan vékony mint egy kislány és öltözködj úgy mint egy meleg?

Figyelt kérdés
miért nem jönnek be a nőknek a testesebb, nagyobb darab férfiak?
2015. okt. 27. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%

Úristen, elég kényelmetlenül is érezném magam egy ilyen srác mellett, attól élnék, hogy eltöröm, ha megölelem... az a jó, ha picit husi, meg lehet szorítani, hozzábújni, a pocak sem baj, ha van, barátom sem nádszál, de így a tökéletes. :)

21/L

2015. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

azt a javaslatot kaptam hogy pl így kéne öltözködnöm meg kinéznem :


[link]


ránézek és kb egyetlen szó jut eszembe : meleg.

2015. okt. 27. 18:51
 3/26 anonim ***** válasza:
9%
Az első osztály férfiaknál és nőknél is mindig kicsit ki van párnázva...:)
2015. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
19%
a média tehet róla ezt mutassa példának !
2015. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nem a ruha a fontos, nem a ruhával fogod leélni az életed, hanem az emberrel, aki alatta van.

Attól függ, milyen lánynak akarsz tetszeni. Ha az airmaxos-szőkítetthajú csinibabáknak, akkor ez a kinézet alap dolog, ha neked nem az számít, hogy ilyen legyen az illető, akkor hidd el, a normális lányokat nem érdekli, hogy milyen divatos az öltözéked.

2015. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Ez maximum éretlen tinilibáknál ideál. Ha mégis egy idősebb nő vágyik ilyenre, akkor lélekben az említett kategóriába tartozik.
2015. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Na ez tényleg a média.

Kicsit mondjuk röhejes amikor olyan faszikat látok akik vasággyal 50 kg-osak, és olyan lábaik vannak mint egy őzikének, és általában a barátnőjük erősebb alkatú :)

2015. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én 190/85 kg,sportosan öltözöm,mégsem tetszem a nőknek,pedig arcra is oké vagyok,ezeknek nem felel meg senki!!!!

De ha szaros tévéműsorban szerepelnek,valami gagyi sorozatban már visszaírnának fb.-n,mert menő lennél!

Hányok már ettől az egész ismerkedősditöl,nincs értelme

2015. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ja igen, múltkor azért is megszóltak hogy szerintük igénytelen pl a szőrös has....


ez valami vicc?


férfi létemre majd álljak neki borotválni a hasam? Nevetséges!


A farkam is csak annyira szoktam hogy ne bozontos legyen, de egy minimális szőrt ott is hagyok.

2015. okt. 27. 18:59
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Nőként mondom, hogy én sem értem. Nekem ez nem férfias (oké, hogy nem a ruhától lesz férfias az emberek, de ezeknek a díszpáwáknak a 99%-a személyiségre sem férfias). Nekem leginkább az átlagos, vagy kicsit pocakos, testesebb férfiak jönnek be. Az izmos pasasokkal úgy vagyok, hogy nem mondom rájuk, hogy nem férfiasak, mert azok (már ha személyiségre is azok), de engem vonzanak.
2015. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!