Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A péniszem felső részén van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A péniszem felső részén van egy kb.2cm-es keményebb izomcsíkszerű jelenség, ami úgy fut mint egy ér, és ez merevedéskor jobban észlelhető és fáj is, kb 1 órája tapasztalom, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

nő vagyok, nem értek hozzá

de az normálsi,hogy ott van ,de az nem ,hogy fáj:S menj el dokihoz szerintem

2010. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 órája tapasztalod? o.O

Bazmdeg!

Merevedésed van és rá 1 órára az első dolgod, hogy fellépsz a gyk-ra? o.O

Még mindig van merevedésed?

Nemtudtad kiverni miatta? x'D x'D

2010. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
holnap irány a doki ˇ.ˇ
2010. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most már kicsit régebb,óta de mint ha úgy érezném ,hogy enyhül,nem vagyok az a típus aki minden kis hülyeségért dokihoz szaladgál,azért kérdeztem,mert olvastam egy oldalon akinek volt hasonló,hátha volt valakinek,és akkor az elmondja neki ,hogy volt, pl pár napra rá elmúlt,ez fél óra hason fekvéstől jött elő,utána vettem észre,és nem volt akkor merevedésem,csak kíváncsi voltam, hátha elmúlik de egyenlőre még nem teljesen,szóval akinek volt hasonló az írja le..köszönöm
2010. márc. 17. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Fitymafék, kantár, én ezt a két "nevét" ismerem. Ha fáj az nem jó, mert azt jelenti, hogy feszül. Nem ismerem, az összes kezelési módját, de az egyik, hogy egy pici bemetszéssel nyújtják meg, helyi érzéstelenítéssel. Sokkal rosszabbul hangzik mint amilyen, ráadásul nem is biztos, hogy neked kell. Mindenféleképpen menj dokihoz, mert később csak rosszabb lehet (pl. egy vadabb együttlét közben megrepedhet).

Nekem volt ez is meg egy kis fitymaszűkületem is, szóval lekapták az egészet, a kantárt is. Sokkal jobb érzés, hogy tudom, minden rendben van oda lent, és nem kell másra figyelnem szex közben csak másikra.

2010. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nem,leírtam a pénisz felső részén van,totál olyan mint egy ér csak picit keményebb,kb mint egy porc,nem is nagy nem látni csak tapintással érzem szinte,meg nem szívesen megyek ilyen problémával orvoshoz,kicsit ciki,meglátom 1-2 nap múlva változik-e,nem vészes csak én vagyok annyira parás..
2010. márc. 17. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja értem. Várhatsz pár napot, de ezt a hülyeséget gyorsan felejtsd el, hogy ciki orvoshoz menni. Könyörgöm egy urológusnak az a szakterülete, munkája stb., hogy a lenti dolgainkat rendbe tegye. Nem kell elmondanod senkinek.
2010. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Várok még vele az tuti,volt már ilyenem csak kisebb egy pontban,ha jól emlékszem de az eltűnt 1-2hét alatt,és nem is fájt,csak az elején éreztem,jó oké elfelejtem,nem tudom mitől jön elő,felhívtam egy urológust,azt mondta menjek be mert így nem mond semmit..Ilyen apróságért meg nem..majd meglátjuk mi lesz,várok még..
2010. márc. 17. 22:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ghoul vagy!
2010. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!