Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szeretik a mackós pasikat, azoknál mi az alsó felső határ? Vagy mi az ami már sok?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy pl már mozogni se tud, hanem inkább pl arra hogy már megereszkedett a melle(ez az amit a legjobban utálok magamban :S ) Vagy nem keményen pocakos hanem puhán.

Kérlek komoly válaszokat...


2011. aug. 24. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
brummog és mézet zabál
2011. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.. ha már nagyobb a melltartómérete mint nekem az már gáz.... igazából nem is nagyon szeretem a mackós pasikat......de van egy srác aki tetszik, őt még nem láttam póló nélkül.... lehet neki is piciék meg van ereszkedve, de angyon remélem h nem.....inkább legyen kicsit izmos (nem feltétlen kockahas, izomagy) mint hájas
2011. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt én így nem tudom behatárolni. Ha olyan mackósan mackós, de nem olyan ormótlanul.


17/L

2011. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát tapasztalat hogy az már sok, nekem a mellem nincs megereszkedve, kockahasam sincs, de viszonylag feszes kicsi pocim van, de járok kondiba, szóval izom is van a zsír alatt, kb. mint Marshall az így jártam anyátokkalból, nekem erre mondták a csajok a mackóst, meg szerintem ezt is jelenti
2011. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] Kis mackós pasi...
2011. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10:48 vagyok

Bocsi, viccnek szántam az előbbit.

Szóval itt a bal oldali férfi bejön, de a jobb oldali már nem.


[link]


Ő sem jön be.

[link]

2011. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Első képen amelyiken a 3 pasi van. Én valahol a kettő között vagyok. :S próbáltam keresni képet de sajnos csak nagyon kövér pasikat dob ki, magamról megn em rakok fel képet.
2011. aug. 25. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!