Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennétek neki, ha ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek neki, ha ő is ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Szóval, ha meg kérem valamire, hogy addig kevergesse a kaját amíg én meg csinálom a tojást. Erre azt válaszolja mi vagyok én a csicskád? Meg ha meg kérem valamire, azt mondja nekem mi hasznom van belőle? Az csak neked jó... Nem mindig csinálja ezeket, de általában csattog ha valamire meg kérem. Most viszont, ő kért meg arra hogy lakatoljam le a bicóját. Mert sietett munkaügybe, és fél hogy ellopják. A bicikli pedig egy másik városban van...

2015. okt. 28. 13:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ő lenne a nő...
2015. okt. 28. 13:50
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Édes Jézus! Olyat lekevernék neki egy ilyen csicskás beszólás után, hogy 3 napig csengene a füle majd, ha folytatja akkor lapát.
2015. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem tenném meg,el is hagynám az ilyet.
2015. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Olyat kell keresni, akinek a konyha élvezet!

Ennyi!

2015. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nőként mondom, hogy az ilyet ott kell hagyni. Nem normális!

29N

2015. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én imádnám az ilyen nőt, mert simán rendbe tenném egy hónap megalázás után az agyát. A párkapcsolat arról szól, hogy egymást segítjük és összetartunk. Ha ő ebben nem szeretne részt vállalni, akkor lehet vissza menni az anyucihoz.
2015. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Ha ilyen, egy percig sem tűrném meg. Nem tennék meg semmit. De mégis: kinyitnám az ajtót neki remélve, hogy talál mást, akivel így beszélhet és viselkedhet. Inkább senki nem kellene, mint egy ilyen mentalitású "lény".
2015. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem mindig csinálja... Lehet talán azért, mert én túlzásba vinném? Mert szoktam néha csinálni, hogy lécci hoz vizet, hozd ide a távirányított, kapcsold le a villanyt, kapcsold be a tv stb...
2015. okt. 28. 14:05
 9/18 anonim ***** válasza:
vennék egy új lakatot, lelakatolnám a bringát aztán kihajítanám a kulcsokat. Meg a nőt is persze.
2015. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
6. Anyukájánál lakik még. Aki mindig takarít, főz , mos stb... Viszont van hogy rá szolok, hogy néz ki szobád takaríts gyorsan össze. Ha ott vagyok mindig mosogat, össze takarít az asztalon szó nélkül... Mivel én saját magamnak főzők, mert étrendet követek ezért is kértem meg hogy addig kevergesse. Akkor pont sietnem kellet, mert még öltöznöm is volna és 80km utazni és időben odaérni.
2015. okt. 28. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!